лікування безпліддя – завагітніти після 40

Звук дитини хихикання, м’який шепіт дорогоцінної дитини, мирно спати в своєму ліжечку, незабутній запах, що новонародженої дитини у ваших руках … ці пам’ятки і звуки (і пахне) є одними з найбільш часто прийняті як -надані радості бути батьком.
На жаль, є тисячі жінок щороку, які вважаються безплідними, і це спокійне бачення життя, яка може бути несправедливо зірвана. Якщо це стосується вашої ситуації, ви маєте повне право відчувати себе боляче. Цілком природно відчувати себе скривдженими і, можливо, навіть злим, але не дозволяйте йому споживати ваше життя.

Є варіанти для вас боротися з вашим проблем з фертильністю, але спочатку ви повинні бути в змозі вирішувати її і визнати питання. Він нікому не дає ніякої користі, в тому числі ви, за побиття себе над буттям безплідними. Не піддавайтеся спокусі звинувачувати себе. Жінки зазвичай роблять це, коли вони знаходяться у віці старше 40 років, зробила аборт, відчувають, що вони могли б зробити кращий вибір у своєму житті, але вони виявилися втягнутими в ці негативні думки і емоції, тільки погіршує становище. Коли ви прослизнути в наявність цих “повинен мати” або “міг би” думки, нагадайте собі, що це не ваша вина. Замість цього сфокусуйтеся свою енергію на ваше майбутнє, і як ви хочете мати справу з безпліддям. Часу та енергії витратили таким чином, набагато більш вигідним, ніж нудитися на рішення, які ви зробили або не зробили в минулому.

Одна з кращих речей, які ви можете зробити для вирішення ваших проблем народжуваності, щоб навчити себе на тому, що варіанти лікування доступні для вас. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) є широко відома процедура, але не забудьте дізнатися, що ця процедура тягне за собою. Препарати, що сприяють зачаттю не всі працюють так само, так виховувати себе про те, як кожен з цих препаратів працює з вашим тілом. Інформування себе і в ногу з часом на самих останніх обробках мають життєво важливе значення завдяки напрочуд швидкими темпами медичних досягнень в області технологій і методів. Якщо ви не в змозі зрозуміти, що відбувається, ви не зможете приймати обгрунтовані рішення. Ви також не повинні покладатися на лікаря, щоб бути єдиним джерелом інформації. Хоча ваш лікар фантастичний ресурс, ви ваш кращий захисник і своєї інформованості є одним з кращих речей, які ви можете зробити для себе.

Після початкового шоку, стресу, і монументальних спадає розчарування і ви і ваш партнер вирішили пройти лікування безпліддя, встановити межі того, скільки часу ви готові спробувати, в якій мірі ви готові піти і скільки ви готові витратити, перш ніж зробити вирішальний крок. Досить часто безплідних жінок і пар голови до клінік штучного запліднення, що не встановлюючи ці межі тільки виявляються ще більш розчаровані, і все більше в борг. Це може поставити величезну кількість емоційного стресу на вас і вашого партнера, так що це гарна ідея, щоб встановити свої очікування перш, ніж уявити собі будь-якого лікування.

Бажаючи, щоб завагітніти, навіть якщо ви старше 40 років, є рішенням, яке багато жінок роблять. Ідея мати теплу та утримання дитини престарілих у ваших руках, як ви подивіться в її очі і крихітні сподіваюся, що її майбутнє буде яскравим є цілком природним. Знову ж, це також цілком природно, щоб бути надзвичайно незадоволені тим, що ця картина материнської миролюбність віддаляється від вас, але ви можете зробити що-небудь про це. Планування та визначення реалістичних очікувань за те, що ви хочете зробити, буде кращим способом керувати своїми емоціями в цьому дуже напружений час. Він завжди буде ваше рішення почати лікування і зупинити його.
Просто бути реалістичним з самим собою про те, скільки ви готові зробити для свого власного блага.