лікування безпліддя

Якщо ви намагалися завагітніти протягом місяців або багато років, ідея стикається масив лікування безпліддя може бути складною, щоб навіть самі позитивні пари.

Чи варто продовжувати використання родючості наркотиків і або ЕКЗ є важливим рішенням. Там буде фізичного, психічного, емоційного і грошові витрати, що для деяких просто не можуть собі дозволити.

Середня вартість одного циклу ЕКЗ складає близько $ 10 000 США. Було повідомлено, що аналітики, через необхідність декількох спроб циклу, середня вартість ЕКО для тих жінок, пощастило домогтися успіху становить приблизно $ 35000 США. Для жінки старше 40 років середня вартість становить цілих $ 132 000 США у зв’язку з необхідністю для ще більш спроби циклу, і ці щасливчики, яким вдалося.

Серйозні рішення вимагають серйозних питань і чесних відповідей. Перед зверненням до наркотиків або ЕКЗ поставити запитання, “Чи зробили ми все, що ми, можливо, може природним шляхом?” Навіть якщо ви вже пройшли вниз наркотиків і ЕКО шлях без успіху ви все одно повинні поставити це ж питання.

Багато пар буде звернутися за допомогою до однієї або двох фахівців, які будуть у кожного є свої власні ідеї про те, як “Лікувати” їхній справі. Деякі з них стверджують, що вони просто повинні поліпшити терміни їх спроби зачаття, інший, що вони повинні просто розслабитися і “нехай це відбудеться, коли це відбудеться».

Різні практики, які мають право в одному полі або спеціалізуються в одній області лікування безпліддя, мають менше шансів прийняти комплексний підхід до управління ним. Дуже розчаровує частину для пар, які намагаються різними підходами в тому, що час йшло, вони стають все більш і більш тривожні і починають поспішати до ідеї більше наркотиків або ЕКЗ.

Є багато критичних статей, які складають родючості головоломки і знаючи, що вони може бути різниця між успіхом і провалом завагітніти природним шляхом. Наприклад, чи знаєте ви, вражаючий факт, що народжуваність в чотири рази більше з нормальним менструальним циклом, ніж ці цикли падіння десять чи більше днів за “норму”, або, що план догляду зачаття може збільшити шанси на успіх на цілих 80 %?
Завагітніти це не тільки одне рішення, один препарат або одну таємницю. Завагітніти залежить від широкого спектру факторів, що є в синхронізації відразу, щоб збільшити ваші шанси на зачаття. Багато пар, які пройшли ЕКЗ в поєднанні з турботою і упередження або акупунктура показали більш високі темпи зачаття.

Фахівців по природному родючості ‘зазвичай пропонують комплексні процедури до безпліддя і є відмінним місцем, щоб почати “всім” підхід до намагається зачати дитини.