міг дитину молочною сумішшю кінці ожиріння

У розвинених країнах ожиріння стає номером один проблемою охорони здоров’я. Ожиріння починається молодих в житті, але вчені в даний час розробляють дитячої суміші молока, яка призначена для запобігання ожиріння в подальшому житті. На даний момент це дослідження знаходиться в зародковому стані, але може Молочна суміш реально заощадити Вашої дитини від ожиріння в подальшому житті? І, що більш важливо, це безпечно?

Все в медичних і наукових установ погоджується, що грудне вигодовування є найкращим для немовлят. На відміну від, дитяче харчування, грудне молоко є органічним і містить багато гормонів, поживних речовин і антитіл, які корисні для розвивається дитини. Дослідження також показали, що діти, яких годують тільки грудьми, набагато рідше страждають ожирінням в подальшому житті.

Але чому діти, які перебувають на грудному вигодовуванні менше шансів стати жиру в подальшому житті? Професор Майк Cawthorne Букінгемського університету вважає, що він знає відповідь. Грудне молоко містить гормон лептин в той час як дитяче харчування не робить. Він провів великі дослідження на щурах і його дослідження показує, що годування лептину щурят заважає їм стати надмірна вага, як дорослі.

Він стверджує, що: «доповнити молоко просто додаємо назад те, що було спочатку присутніх – Грудне молоко містить лептин і формула корму не.

“Ви б тільки прийняти це на короткий час, на самому початку життя. Ми знаємо, що грудне вигодовування потомства мають менше тенденція до ожиріння в дорослому житті. ”

Він продовжує говорити: «Я анітрохи не припускаючи, що це вилікує всьому світі ожиріння, але це те, що може змінити ситуацію.

Так, додає лептину дитяче відповідь? Може дитяче харчування збагачені лептину таким же звичайним явищем, як, скажімо, дитячого харчування збагачених DHA і ARA, зрештою вони також виявлений в грудному молоці?

Багато вчених, медичні працівники та організації трохи скептично ставився Чи лептин підвищеної дитячої суміші зупиниться ожиріння дорослих, і вони також стурбовані потенційним ризиком для здоров’я.

Вони вказують на те, що єдиний спосіб довести цю теорію було б провести великі польові випробування. Доктор Нік більш тонке Wellcome клінічних досліджень фонду говориться, що: «Концепція, що додати щось до харчового, які можуть назавжди змінити розвиток мозку цікавою, але в той же час так страшно. Він задає питання: “Чи буде перші випробування бути на новонароджених дітей?

Інші також стверджують, що лептин не обов’язково запобігає ожирінню у подальшому житті, екологічні чинники, такі як харчування освіта одного батька, мають більш значну роль у запобіганні ожиріння. Доктор Іан Кемпбелл, медичний директор концерну Вага говориться: «На сьогоднішній день, лептин виявився великим розчаруванням. Більшість з нас мають багато недоліків і істинний рідкісні. Насправді, людей, які страждають ожирінням, як правило, мати його в більш високий, ніж нормальний рівень.

Лептин додається в дитяче харчування в процесі його виготовлення є далеко, а можливо, ніколи не станеться. Багато шукають швидких рішень виправлення, а не брати на себе відповідальність проблема. Є ймовірність, що якщо батьки виховують своїх дітей цінувати їжу і мати здорове повагу до нього, і їхні тіла, вони не будуть страждати від ожиріння, і всі проблеми, вона приносить, в подальшому житті.