місць якості автомобіля – вибрати нового автокрісла для безпеки вашої дитини

Я можу вам сказати з досвіду, що є багато торгових робити, коли новий дитина на дорозі! Якийсь час я думав, що список був нескінченний: ліжечка, колиски, пеленальний столик, гойдалки, ходунки, одяг, стільчик, іграшки, коляски, автокрісла, далі й далі. І це не кажучи вже про одяг для вагітних для мами, щоб бути!

Там може бути багато елементів у списку, але одна з найважливіших речей, які ви збираєтеся купити для своєї дитини автокрісло. Насправді, багато лікарень переконайтеся, що ви належним обладнанням сидіння автомобіля, перш ніж навіть взяти дитину додому в перший раз.

Звичайно, ми всі сподіваємося, що автокрісла для наших дітей ніколи не поставлений на випробування. У разі, якщо відбудеться найгірше, хоча, купуючи новий автокрісла гарантує, що ваша дитина буде якомога більш безпечним. Автокрісло виробників, необхідних для задоволення суворих правил безпеки та автокрісла Britax органів, як завжди уточнення їх конструкції з новими інноваціями, щоб ваша дитина якомога безпечнішим.

Промисловий стандарт, який був введений кілька років тому, називається LATCH. Вона виступає за “Нижній якоря й ремені для дітей.” Це не тільки збільшило безпеку дитячих автокрісел, але зробив це простіше в установці і видалити їх також.

Система підказує, що автовиробники забезпечують стандартизовані точки кріплення для сидінь автомобілів, і виробники автокрісло люб’язні покласти точки кріплення на свої місця автомобіль також. Виграють всі! Ваша дитина є більш безпечним, і ви щасливі з простотою використання.

Нові автокрісла моделей від таких виробників, як Britax не тільки відповідати вимогам LATCH, але вони часто мають додаткові функції безпеки. Наприклад, ряд моделей від Britax пропонує додатковий верхній якір називається Versa Tether, яка забезпечує велику безпеку і зводить до мінімуму можливість травми голови.

Там немає жодного автомобіля сидіння, що “безпечний” або “кращий”. Найкращий і безпечний автокрісло є той, який підходить вашій дитині правильно і встановлені і закріплені належним чином, кожен раз, коли ви їдете. І якщо говорити про правильне використання, пам’ятайте, ніколи не кладіть звернених назад автокріслі на передньому сидінні автомобіля, який має подушку безпеки переднього пасажира. Втім, всі діти у віці тринадцяти років безпечніше на задньому сидінні.

Говорячи “вони не роблять їм, як раніше”, безумовно, може звернутися до автокрісла! Технології та дослідження визначено відіграє центральну роль в еволюції дитячі автокрісла, на благо всіх. Дайте вашій дитині всі переваги і переконатися, що вони знаходяться під захистом нове сидіння автомобіля, розробленого з їх безпекою і комфортом на увазі.