навчити дитину читати – Відкрийте для себе 5 Топ Секрети, щоб отримати Вашої дитини читати

Чи може дитина у віці трьох місяців, щоб мати можливість читати? Та це коротка відповідь. Уявіть собі, як пишався би ви себе почували, знаючи, що ваша дитина може читати в такому ранньому віці.

Дитина, як правило, починають читати, коли він або вона починає початковій школі. Але чи є щось, що ви, як батько можете зробити, щоб допомогти вашій дитині до початкової школи.

Розум дитини, як губка, від просто народився, всю дорогу до чотирьох років. За цей час вікно можливостей відкрилося, той, в якому ви і ваша дитина ваш може скористатися.

Дайте наступні п’ять порад спробувати, і подивитися, як ви отримаєте на.

Один. Є цілий ряд способів, якими Ви можете уявити, щоб слова вашої дитини, але який коли-небудь шлях ви не вибрали, переконайтеся, що шрифти великі. Ви можете використовувати свою уяву тут, але очевидне матеріали використовувати крейду дошки, дошки стирання або просто ручку і папір. Візуальні так важливі при навчанні дитини, так що зробити їх великими і ясно написано.

Два. При виборі, які слова для роботи із спочатку, такі слова, як мама і тато є хорошим місцем для початку. В принципі нічого, знайомий вашої дитини, частини тіла, тварин, квітів, типу речі.

Три. Флеш-карти є відмінний спосіб стимулювати і привернути увагу вашої дитини. Флеш-карти працюють краще в кімнаті з дуже невеликим відволіканням. Почнемо з того, блимає слово перед вашою дитиною з очевидною картині слово поруч з ним. Але в той же час сказати слово чітко, так що ваша дитина може бачити Вас озвучити слова. Повторіть цю процедуру для кожного слова.

Чотири. Оскільки Ваша дитина прогресує, ви можете поєднувати слова в реченні. Тут знаходиться і самий процес отримання вашої дитини читати дійсно починається. Таким чином, з пропозицією ви можете піти в цілу історію.

П’ять. Відео Дитяче читання може бути використаний в поєднанні з методами, вже обговорювалося раніше. Відео відмінно, в тому, що вони поєднують візуальні ефекти і звук, який дійсно дасть вашій дитині хороший старт.

Ви дійсно повинні скористатися цим невелике вікно можливостей, швидкість, з якою ваша дитина обробляє інформацію в такому ранньому віці насправді час, щоб не пропустити або відходів