найважливіше про вагітність після 35 років

В останні кілька років число вагітних жінок у віці від 35 до 40 збільшилася більш ніж у два рази, а також число народжених більш ніж 40, яка вище на 50% більше, ніж у минулому. Однією з причин може бути жінок, які працюють або більше безпеки.

Новітні технології внутрішньоутробного дослідження привели жінок старше 40 років можливість народити здорових дітей, а також 20-річна дівчинка. Також виявлені нові методи лікування безпліддя або різні методи, щоб допомогти жінкам з вагітністю або складних хронічних захворювань збільшилися можливості жінок бути літній мами.

Методи контрацепції доступні для всіх сьогодні. Поняття «це ніколи не занадто пізно”, а також різних важливих ділових жінок і актрис Наприклад закликав жінок мати дитину пізніше, але, коли вони впевнені, що знайшов споріднену душу, мають успіх у кар’єрі, належну освіту і хорошу фінансову ситуації.

Хоча ви можете мати здорову дитину в будь-якому віці, в даний час, часто жінки народжують пізніше, тому що проблеми безпліддя або пізній шлюб.

За деякими медичними стандартами найкращий вік для мають першої дитини становить від 20 до 24. Втім, жінки не завжди готові емоційної мати сім’ю в цьому віці, як фізичний розвиток не обов’язково означає також психічної зрілості.

Якщо жінка старше 35 років не було ніяких патологічних викидні, не страждає від безпліддя і фізично добре, її шанси народити нормального, здорового дитини такі ж, однієї 20-річної дівчинки. Звичайно, ні пізніх термінах вагітності не може вважатися ризику безкоштовно, але, слідуючи кілька основних кроків, які вони можуть бути зведені до мінімуму.

Перша умова, щоб мати можливість завагітніти, так як після 35 років ваші біологічні зірок цокання годинника повільніше. Навіть якщо ми не говоримо про ранній менопаузі, він, безсумнівно, у вас принаймні, від 6 до 12 місяців, щоб мати можливість зачати дитину.

Один з найвищих ризиків є те, що народити дитину з генетичними розладами, такими як синдром Дауна, як і для більш ніж 35 річний ризик збільшується в 9 разів. Ця небезпека зменшилася, проте у зв’язку з розвитком черевної ехографії.

Ризик викидня збільшується після 35, а також один з розвиваються ускладнень, таких як високий кров’яний тиск і діабет. За статистикою загроза патологічного положення плоду або відшарування плаценти збільшується і необхідні хірургічні втручання може дуже вплинути матері і дитини.

Праці у жінок, як правило, старшому 45 хвилин довше, ніж для молодої дівчини. Також ускладнень під час пологів призначають дуже сучасний кесарів розтин.

Ендометріозу і міоми часто зустрічаються у жінок старше 35 років і може впливати на фертильність і вагітність еволюції. Всі ризики можуть бути зведені до мінімуму при ретельному плануванні вагітності та з фізичної підготовки.

Органи дитини формуються в перші 12 тижнів вагітності, тому потрібно добре харчуватися, приймати вітаміни, утримуватися від алкоголю і кофеїну, їсти і спати добре. Фізичні вправи важливі, поки ви не перебільшуйте. Емоційний стрес також повинні уникати, оскільки це може призвести до ускладнень під час пологів.

Незважаючи на всі труднощі, з віком прийде і досвід і знання. Пізнє материнство може означати менше двоїсті почуття під час вагітності і більше піклуватися про зростаючий дитину. Професійно виконаний жінка бачить своєї дитини як благословення, а не як щось, що може витягнути її назад. Також мами старша йде під меншим стресом.

Хоча отримання всіх переваг, відомо, що старшого дітородного віку призводить до уповільнення відновлення після пологів.

Деякі жінки після 35 все повільніше використовується для догляду за дитиною, деякі потрібно діяти, як мати і як медсестра для старих батьків в той же час. Деякі батьки псують дитину багато, особливо, коли це єдина дитина. Проте кожен випадок індивідуальний, і кожен після 35 жінка прийнятті рішення мати дитину, необхідно знати всі наслідки.