найкращий вік для дитячої та малюкової професійної фотографії

Фотографія є важливим інструментом для документування віхи у розвитку дитини. Багато сімей вибирають професійної фотографії для цих часів для створення художніх образів як професійні архівні відбитки, які буде тривати кілька поколінь. Враховуючи важливість цього завдання, багато батьків цікаво, що це найкращий час для дитячої фотографією? Ось керівництво за те, що ви можете очікувати на різних етапах першого року або близько того, пов’язаних з професійною немовляти і дитини фотографії.

Новонароджений – найкращий час, щоб сфотографувати новонародженого перші 14 днів, переважно 5-й день у 10-й день. За цей час новонароджені легше працювати, так як вони, як правило, менше плачуть і вони мають менше шансів мати дитину прищі, які зазвичай починається приблизно в 16-й день і може тривати протягом декількох тижнів. Більшість позує буде дитина встановлює голий, часто спить, або з новонародженим проводиться батьками, з братами і сестрами. Ці портрети дивовижне початок документування життя дитини і не повинна бути упущена.

2 до 3 місяців – на цей раз до цих пір вважається новонароджений, але діти часто набагато важче працювати, в цьому віці, як вони, як правило, дуже метушливий. Вони будуть мати кращі голови контроль, ніж в перший місяць, і вони зазвичай може посміхатися в цей момент, але не розраховуйте на отримання посміхається портрет у цьому віці. Більшість позує буде включати в себе дитину, що встановлює на спині або животі, будучи підпирали, і проходить в руках.

4 до 5 місяців – малюкова зазвичай є досить хорошим Smiler на даний момент, і отримав досить пухкі. Більшість дітей у цьому віці не може сидіти ще, але вони набагато краще взаємодіяти з людьми і об’єктами, і набагато менш метушливим. Це відмінний вік для захоплення пухкі ноги і голі знімки дна.

Від 6 до 7 місяців – Навколо цього віку дитина перебуває в стані сидіти, і є ще багато варіантів для фотографії позує. Відкритий сеансів тепер можна протягом шести місяців старовинні портрети, але пам’ятайте, що діти в цьому віці люблять ставити все до рота, так що вибирайте ретельно відкритому місці. Це відмінний вік для портретів з тваринами, і братів і сестер, як дитину, як правило, не мобільний ще – просто в змозі сидіти, сміятися і посміхатися!

Від 8 до 10 місяців – Цей вік може бути дуже активним, як більшість дітей повзає в цій точці. Ці заняття дуже весело, як дитина, як правило, дуже виразні і грайливий. Спробуйте білому фоні в студії для класичного, чистий погляд. Але будьте готові, щоб скинути дитини постійно в правій частині світу. Для дуже активних дітей, вважають сесії головна дослідження, коли фотограф доходить до будинку і використовує природне світло, щоб захопити роумінг дитини на їх власному полі.

Від 11 до 14 місяців – Між цими місяців, більшість немовлят підтягування, “крейсерська” вздовж меблів, стояти і ходити. Розміщення сесій є ідеальними в цьому віці, коли дитина дуже рішуче, щоб бути мобільним в їх середовищі. Протягом цього часу один рік портрета має бути зроблено для документування дивовижне розвиток від народження до одного. Це має бути дуже грайлива сесії, яка включає в себе членів сім’ї, а також.

Тому, враховуючи ці віки для професійної фотографії дитини, який з них краще? Як фотограф і батько, я рекомендував би мати дитину професійно сфотографуватися, як новонароджений (від 7 до 10 днів), то на 4 місяці (пухкі днища дитини), а потім на 6 або 7 місяців (сидячи), 9 місяців ( повзає), то від 12 до 13 місяців (стоячи). Якщо ви можете зробити тільки три – переконайтеся, щоб отримати новонароджений, від 6 до 7 місяців портрети, і один річний рубіж. При покупці принти, професійні порядку архівних відбитки, які буде тривати кілька поколінь, так як ці фотографії повинні бути навколо цього великий великий немовлята-немовлят. Це дар професійної фотографії.