найкращий час для зачаття

Це найкращий час для вагітності, овуляції фази менструального циклу. Овуляція відбувається після піку ЛГ. ЛГ (лютеїнізуючий гормон) тіла в утробі матері, викликаного випуском гормону у дорослих яйця. Рак займає друге яйце буде випущений і був розчарований. Яйця і раніше продуктивно вранці в 12.00 це найкращий час, щоб зрозуміти. 12 з високою народжуваністю, яйце починає падати і, ймовірно, не скоро завагітніти. Є багато способів, до 12 годин, що дозволить збільшити продуктивність у вікні, що ваше тіло зміни під час менструального циклу спостережень, щоб побачити, дізнатися і подивитися на фізичні ознаки випуску яєць. Менструальний цикл і новий буде приймати під час вагітності.

Навчання рекомендується взяти час, щоб завагітніти:

Це найкращий час, щоб зрозуміти його, знайти ваш наступний овуляції. Є багато методів (див. нижче), які можуть бути використані чути, що ви овуляції. Період, овуляція відбувається, коли ви знаєте, що ви впевнені, що “вікно” для більшості з високої народжуваності отримати. Що секс не можу собі уявити, збільшуючи овуляції.

Крок 1 – Визначте, як “читати” найкращий час для вагітних як ознака раку шийки матки

Під час менструального циклу, стійкі зміни у призначенні рідини. Шейки відображення цих змін в їх виконанні. У першій частині циклу до кінця менструації і овуляції, рівні естрогену і овуляції шийки матки, невеликої кількості слизу, щоб підготуватися. Після овуляції підходи до надлишок слизу з піхви і вульви секреції мастила і вологості починають помічати. Високий зріст є більш прозорим і рідким, яйцями і білій сорочці як мистецтво. Кращий час, щоб чітко розуміти, коли ви розумієте, такий слизу «урожайним». Цей потік товарів і захисту сперматозоїдів на шляху до матки через маткові труби Falopi споришу і яйцем зустрічі. після овуляції і повільно рухається у вигляді хмар.

Пам’ятайте, що навчання для виявлення цервікальногослизу:

* Підлога з білим або сперми після трохи знань в травні і широко розглядається протягом 24 годин після незахищеного статевого акту. Обмежити тільки два дні з можливістю визначення статі і створити “вагінальний вимикання днів.

* Результати статеве збудження у вагінального слизу, тому здається родюча слиз може простий спосіб перевірити, якщо вода ділиться на дві частини: використання виділення з піхви, говорить розпаду H2O, але буде пузиритися в ендометрії.

* На шкірі поглинання виділень з піхви може прискорити щільний, з менш здібними для їх розвитку через рідину.

* Вплив секрецію слизу наркотиків може бути, завжди консультуйтеся з лікарем дає ліки при спробі завагітніти, і впевнений, що це найкращий спосіб, якщо жінка вагітна моїм поділу замість виробництва наркотиків і амортизатори змінити.

* Успіх цієї концепції, розширення допомоги шийки матки, реєстрації або щоденної народжуваності в розрахунку найкращий час для них, щоб думати.