найпростіший шлях до успішного розвитку дитини

Батьки часто роблять помилку, вважаючи їх дитина інстинктивно розвивається нормально.

І в багатьох випадках нормальний розвиток відбувається автоматично, але на жаль це не завжди так.

Одна з найбільших проблем є те, що батьки “припустити” розвиток завжди нормально. І все, що вони повинні зробити, це любити і плекати свою дитину протягом цих перших років.

Але навряд чи коли-небудь робити батькам оцінити, наскільки вони можуть допомогти своїй дитині в ці перші роки становлення.

Багато хто з них все, що вони думають і вірять в найкращих інтересах дитини. Але вони можуть бути з видом на кілька важливих речей … просто тому, що вони абсолютно не знають про їх важливості.

Що це означає?

Міжнародне дослідження показало, що багато дітей зайво відставати у школі. І важливо те, … велика частина навчання проблеми виникають через відсутність досвіду в галузі розвитку в роки формування дитини.

Батьки повинні розуміти, що їх дитина може виконувати тільки краще, якщо * всі * досвід навчання дали протягом перших кількох роки становлення.

Наприклад, багато школярів виникнути проблеми при зчитуванні. Вони важко визнати форми різних букв і слів.

Ці дітям важко організувати та обробки інформації їхні очі бачать.

Один із способів допомогти їм є, навчаючи їх робити різні речі своїми руками, а їх очі дивитися і вчитися, що їх руки роблять.

Іншими словами …, що вони навчаються, що вони повинні були дізнатися, як діти, але ніколи не робив. У цьому випадку, як правильно використовувати інформацію, їх очі бачать.

Батьки можуть тому бути з видом на важливість забезпечення їх дитина навчається правильні речі в потрібний час.

Що це найпростіший спосіб батьки можуть забезпечити їх дитина розвивається найкраще?

Ось два етапи у двох словах:

Крок перший, визначити наступний досвід розвитку вашої дитини потребує зараз.

Діти найчастіше мають навчання і розвиток проблеми просто тому, що батьки не “знають”, що простий, простий у робити речі, які дійсно важливі для повного розвитку.

І так як вони не знають, їх дитина ніколи не заохочується, щоб оволодіти нею.

Крок другий, переконайтеся, що ваша дитина отримує корисний досвід без зволікання.

Досвід розвитку є найбільш корисними, коли вони відбуваються в потрібний час. Діти найбільш сприятливому становищі, коли вони дізнаються специфічні навички у певному віці.

Там мало сенсу в спробах навчити вашої дитини, скажімо, дізнатися кольору, якщо вона не вже є всі інші визначальні базові навички. Або, щоб навчити її поводитися з олівцем у той час як вона не може повзати належним чином.

І це не в інтересах вашої дитини, щоб навчитися ходити, якщо він / вона не належним чином освоєні повзати і сидячи.

Знаючи, які відчуває вашої дитини повинні опанувати, і переконавшись, що це відбувається в потрібний час знаходяться 2 найважливіших речей, будь турботливий батько може зробити для своєї дитини прямо зараз.

Ці два кроки робіт.

Наступного разу вам цікаво, про те, що краще для вашої дитини, пам’ятайте: наступний досвід-майстру, в наступний досвід-майстру, в наступний досвід-майстер.

Це найпростіший спосіб забезпечити ваша дитина розвивається в добре працюючої, повністю адаптований дитини.