намагаюся завагітніти оптимізувати овуляції для легкої концепцією

З бажанням мати дитину приходить новий інтерес до овуляції і відстеження циклу овуляції. Кожна жінка народжується з мільйони яєць, які чекають зрілості. З овуляції зріла яйцеклітина вивільняється для запліднення.

Є ряд ознак, які супроводжують овуляцію, але багато жінок йдуть з місяця в місяць, не приймаючи їх до відома. Якщо ви намагаєтеся завагітніти, зараз саме час, щоб почати відстежувати овуляцію. Вам потрібно буде почати приділяти пильну увагу до секретів вашого тіла, зміни температури і навіть підвищене сексуальне бажання. Багато жінок відчувають всі з таких симптомів кожен місяць, а інші можуть пропустити місяців овуляції. Ви повинні стати добре обізнані про вашому тілі і вивчити закономірності ваше тіло, щоб розрізнити, коли у вас відбувається овуляція.

Помітних симптомів повинна включати внутрішню ніжність в одному яєчнику або в обох, надлишок слизу розряду, зміна запаху виділення, болючість у грудях, і збільшення сексуального бажання.

Процесу овуляції є процес зрілої яйцеклітини звільнення з фаллопієвих труб і в підготовлену яєчнику, де він чекатиме запліднення. Сперма може вже чекали дня, що одне яйце буде випущений і зробити його великим спуск в яєчнику. Цей процес починається приблизно в дванадцятий день після початку менструації. Близько трьох днів до овуляції піхву почне виділяти рідкі, водянисті майже консистенції сирий яєчний білок розряду. Цей розряд є ключем до яйцеклітини подорожують з легкістю з маткових труб в яєчнику.

Один відмінний спосіб для відстеження овуляції, уважно спостерігаючи за змінами в слизовій шийки матки. Ця слизова буде проходити через різні зміни під час місячного циклу жінки. Ці зміни відстежуються, що називається, як аналіз слизової шийки матки. Слизової шийки спостерігається шляхом вставки чистими пальцями в піхву і спостереження слизової. У неробочі родючі дні місяця жінка буде сухою мають практично немає слизової шийки матки. Як циклу овуляції починається більш розряді з’явиться хоча це буде більш млявий або жовтого кольору. Чим ближче ваш організм отримує до овуляції більш слизовими випишуть. Безпосередньо перед овуляцією розряду рідкі, водянисті і вона схожа за консистенцією білого сирого яйця. Цей розряд є ключовим показником того, що овуляція є під рукою. Зараз саме ідеальний час для зачаття мати місце.