намагаюся завагітніти поради

* Чи ваш партнер любить проводити години на велотренажері в спортзалі? Скажіть йому, щоб стрибати на біговій доріжці, а не. Дослідження в Університеті Каліфорнії школи медицини показали, що чоловіки, які циклі більше 100 км на тиждень поклав їх родючості в небезпеці. Повторний стукіт пах проти сидіння велосипеда може призвести до пошкодження критичних артерії і нерви.

* Ви можете мати занадто багато добре – принаймні, коли справа доходить до здійснення. Надмірна кількість вправ може призвести до таких проблем, як народжуваність нерегулярні місячні, ановуляторних циклів (циклів, в яких овуляція не відбувається) і лютеїнової фази недоліки (проблема, яка виникає, коли у другій половині менструального циклу не досить довго, щоб забезпечити належної імплантації заплідненої яйцеклітини). Мораль цієї історії? Будьте активні, але не перестарайтеся.

* Не йдіть на дієті, якщо ви сподіваєтеся, щоб спробувати, що дитина Y2K. Голодні дієти, продування, переїдання, і йо-йо дієти впливають на овуляцію і, отже, родючість вашій. (Примітка: Ви можете знайти деякі інші, пов’язані з харчуванням родючості посилання на нашому дочірньому сайті ParentingLibrary.com.)

* Нещасні з вашою страховою компанією? Час для перемикання компаній зараз. Чи не застрягти з нестандартною покриття після виграти в рулетку дитини!

* Не робіть секс в господарську роботу. Розглянемо ці слова мудрості від одного з батьків, опитаних у Неофіційне керівництво по Народження дитини:. “Не займайтеся сексом щодня, якщо ви намагаєтеся збільшити ваші шанси на зачаття, краще йти через день приблизно в той час у вас відбувається овуляція. ви також більш свіжі, і тому може віддаєте своє серце робить секс як приємно і романтично, як це можливо “.

* Чи не стрибати з ліжка прямо після завершення занять любов’ю. Хоча ви не повинні стояти на голові, щоб дати спермі можливість внести свій шлях через шийку матки – вони, зрештою, знати, запрограмований шлях – ви не хочете, щоб покласти важкості роботи проти них.

* Стурбований тим, що Ви, менш імовірно, щоб мати можливість уявити собі, тому що ви мене тільки один функціонуючий яєчник? Ось кілька підбадьорливих слів. Овуляція є випадковою подією кожного місяця, з обох яєчників, що борються за честь на перший прийшов, перший обслужений. Якщо у вас тільки один яєчник, вона виграє розіграш за замовчуванням.

* Переконайтеся, що ви правильно скринінг на ЗПСШ. Більше одного мільйона північноамериканських жінок страждають від запалення тазових органів щороку. Номер один причиною є необробленої венеричних захворювань.

* Цікаво, якщо ви повинні витягнути термометра і температурного графіка? Деякі пари, щоб спробувати передбачити їх родючих днів, спостерігаючи за температурним зсувом, який зазвичай супроводжує овуляцію, інші вважають за краще, щоб дозволити природі йти своєю чергою. Якщо у вас виникли зносини два-три рази на тиждень в будь-якому випадку, ви вже робите все можливе, щоб спробувати завагітніти, тому приймати ваша температура може бути трохи зайвим. Якщо, з іншого боку, ви знайдете це приємно знати, що ви “все робить правильно”, а потім покласти, що термометр з користю.

* Якщо ви вирішите скористатися вашою базальної температури тіла (БТТ), щоб відслідковувати ваші найродючіші днів, забрати цифровий термометр, а не покладатися на старий стиль ртутний термометр. Це простіше читати, вона не вимагає струшування (що може викликати ваше тіло температура піднятися без поважної причини), і навіть звукові сигнали, щоб нагадати вам записувати ваші свідчення, якщо ви випадково заснути. Якщо ви віддаєте перевагу більш високотехнологічний підхід і вашому бюджету можете качати його, ви можете захотіти поглянути на програмне забезпечення для моніторингу родючості родючості або комп’ютера.

* Не приймати їжу, не пити і не вставати з ліжка, перш ніж прийняти вашу температуру. Кожен з цих видів діяльності можуть вплинути на точність вашого читання.

* Якщо кількість сперматозоїдів ваш партнер знаходиться на низькому рівні або маргінальні, вам можуть порекомендувати займатися сексом через день, щоб його кількість сперматозоїдів нарощувати. Ваш лікар може навіть рекомендувати, що ваш партнер утримуватися від еякуляції протягом кілька днів до вашого найбільш фертильний період.

* Ось явний випадок використовувати її або втратити його. Дослідження показали, що утримання від сексу протягом більше семи днів може знизити народжуваність партнера-чоловіка. Будь-який дохід числа сперматозоїдів від нестачі використання більш ніж компенсоване збільшенням числа віці клітини сперми з більш низьким запліднення потенціал.