на що звертати увагу в ліжечку ліжко для дитини

Купівля дитячого ліжечка ліжко для Вашої дитини не повинен вводити в оману, особливо коли мова йде про нових батьків. Тільки переконавшись, що у вас є безпечно побудовані ліжко є найбільш важлива річ, щоб турбуватися про те, коли шукаєте ліжко для вашої дитини, будь то новий або старий.

Планки на ліжко дитячого ліжечка повинні бути досить близько, щоб не дозволити голову дитини, щоб пройти. Багато померли в результаті старша модель ліжка, які були з розуму від рейки, які були занадто далеко один від одного. Рейки повинна бути не менше 45-65мм один від одного. Якщо ви шукаєте на старий ліжко для вашої дитини ви також повинні переконатися, що планки міцний і ще прив’язані, як вони були, коли нові. Переконайтеся, що немає ніяких місць, які розколів. Якщо ліжко була пофарбована, додайте вартість і час для зльоту, що фарба, тому що ви не можете бути впевнені, чи був свинцю у фарбі, яка була використана.

Крім уважно стежать за безпекою питання, що стосуються ліжка ліжка вашої дитини, шукає стиль і дизайн буде інший аспект дитини торгових ліжка, що ви будете, ймовірно, насолоджуватися. У вас буде великий вибір на вибір. Шпаргалки сьогодні знаходяться на далекій відстані від конструкції вчора. Ви можете отримати овальну хлів, який був би прекрасним центром в яскравій дитячій. Ви також можете вибрати з ліжечка, яка вписується в кутку або той, який буде перетворюватися в ліжко малюка ще два або три роки в майбутньому.

Ліжка ліжка, як правило, трохи більше, ніж нормальних розмірів дитячого ліжечка, так що ви хочете, щоб переконатися, що ви отримаєте правильний розмір матраца. Крім того, ці місця зазвичай не мають випадні сторін, як і інші шпаргалки, що зробить отримання дитиною в і трохи складніше. Одна цікава особливість деяких ліжечка в тому, що напрямна може також служити в якості висувний ящик. Більшість ліжок оснащені напрямними роликами, які можуть бути заблоковані, щоб Ліжко не буде рухатися навколо, а дитина в ньому.

Найбільше, про залучення нового дитини як це подивитися, як вони реагують на яскраві кольори, мобільні телефони, і іграшки, які ви поставили скрізь по кімнаті. Гірша частина для молодих батьків, коли вони розуміють, дитина трохи занадто малі, щоб помітити багато чого, крім ліжечко! Отже, коли ви ходите по магазинах для дитячого ліжечка, не забудьте додати в яскравих Комплект гальмівних бампер і мобільного, щоб повісити над ліжечком. Пересувний, який завершує і грає м’яка колискові є кращими в допомагаючи не тільки заспокоїти дитину, але покласти дитину спати, як добре! Ви хочете, щоб переконатися, що всі постільні приналежності ви покладете в ваш дитина щільно підігнані до матраца запобігти окремі аркуші або ковдри, які занадто великі від задушливої ​​дитини під час сну.