немовлята кілька кроків, щоб солодкий сон

Доктор Вільям Сірс, батько вісьмох дітей і практикуючий педіатр вже більше 30 років, розробила комплексний контрольний список для батьків, щоб вони могли отримати їх дитини на твердий графік сну, які дозволять їм спати протягом більш тривалого періоду часу, що дозволяє мамі і тато більш спокійній ночі, а також.

Спочатку він радить батькам розробити реалістичний ставлення до нічної виховання дітей, а також розробити довгостроковий план, який навчить вашої дитини спокійним ставленням про сон. Він нагадує батькам, що жоден з підходів не працюватиме з усіма немовлятами, і що він, AOS дуже важливо зберегти відкритий розум і залишатися гнучкими під час цього процесу. Якщо ваша дитина, AOS сну план тільки мобільного, АОТ працювати, то її падіння.

Ви також повинні бути гнучкими в метод, який ви використовуєте для того, щоб заколисати вашої дитини спати. Дону, АОТ покладатися тільки на гойдалці або просто догляду, щоб заманити вашої дитини спати, але отримати їх використовувати дещо різні процедури, які можуть бути пов’язані з сну. Крім того, відповідно відходу до сну і ритуали є ключовими для успішного переходу, щоб спати, і допомогти ваш малюк спати довше. Будь-які зміни в повсякденному часу сну може бути напруженим і заплутаним річ, тим самим викликаючи все втратити сон, як результат.

Це, AOS також, щоб навчити вашої дитини, що денний призначений для відтворення і прийому їжі, і що нічний час для сну. Іноді літні немовлята і малюки настільки зайнятий, граючи протягом дня, що вони забувають з’їсти достатньо, що може привести в почуття голоду ночами, так що не забудьте годувати дитину в достатній мірі через протягом дня.

І Дону, АОТ забудьте створити середовище, яка, AOS сприяє спальні, усуваючи стільки шуму, і світло з кімнати, як це можливо. Деякі м’яка заспокійлива музика може допомогти заглушити зовнішні шуми і допомогти дитині спати спокійніше.