немовлят Дитячі Декор

Там, що не AOS нічого прекраснішого, ніж плануванні розплідника для вашого нового дитини. Якщо ви, Äôve вирішили дізнатися стать вашої дитини, ви можете мати номер, все готово для його або її, коли ви приходите додому з лікарні.

Які речі ви повинні створити притулок і оптимальних умов сну?

Тенденція на деякий час був мати яскраві, стимулюючі кольори в дитячій або мобільні телефони в чорно-білому, щоб допомогти дитині, AOS очах розвиватися. Це зник з популярність досить швидко, як батьки дізналися все, що модно не був матеріал, що сприяє АОТ спати!

Переконайтеся, що ваш ліжечко відповідає всім Керівних положень з безпеки і що у вас є хороший, твердий матрац. Тримайтеся м’які пастельні тони, А. І. блакитного, зеленого, рожевого і жовтого. Будь-який колір ви любите гарне, хоча деякі, як сині та зелені, більш спокійний.

Переконайтеся, що постільні речі та вся кімната чистим і свіжим. Поки ваша дитина, принаймні рік, на ковдру або ковдра повинна бути тільки для прикраси. Ви можете купити спеціально зроблені кліпи ковдру, щоб повісити його на стіну. Ваша дитина, AOS ліжко має бути вільно від ковдри, подушки або аркушах, так що її обличчя ясно в будь-який час і там, не AOS ніякої небезпеки перешкоджає її диханню. Можливо, ви захочете мати невеликий клин піни, яка, AOS розташовані зберегти дитину від скочування на животі. Ви повинні також мати опудала тварин або інші іграшки з ліжечка, поки дитина, що не AOS старше. Крім того, ви можете придбати радионяню чути дитину, протягом всієї ночі. У ці дні, деякі монітори насправді показати вашої дитини на екрані або відео, дивовижне!

Зробіть приміщення приємним. Якщо ви користуєтеся ароматом, як лаванда, тримайте його світло. Нічого переважною. Тримайте його, як пил, наскільки це можливо, щоб уникнути чхання й душно носом. Розплідник повинен відчувати себе як безпечне і затишне місце, що ваша дитина асоціюється зі спокоєм і безпекою.