немовлят і зненацька

Naptime є благом для вас і вашої дитини. Ось декілька порад про те, як зробити цей важливий момент як можна більш позитивним для вас обох.

навіщо немовлят НПД?

Сон теж не просто важливо для їх відновної вартості, хоча це їх найочевидніше перевагу. Дитячий сон експерт Елізабет Pantley описуються деякі інші переваги зненацька:

• Достатній сон відіграє важливу роль в розвитку мозку. Деякі дослідження показали, що денний зненацька може сприяти просуванню нової інформації в більш постійне місце в пам’яті дитини.
• Дрімаючи може вплинути нічного сну. Дитини, яка потребує подрімати, але не отримує людина може стати перевтомився і мають проблеми із засинанням вночі.
• Дослідження показали, що діти, які мають довші дрімоти концентрації уваги і менш метушливою, ніж ті, хто не подрімати.
• біологія дитини диктує, що необхідно подрімати після полудня, коли енергетичні рівні, як правило, падає. (Дорослі відчувають те ж саме, але сон зазвичай не варіант для них.)
• сну знімає стрес-бойових гормонів.
• Дрімаючи може допомогти дитині нагнати у сні, якщо сон їх попередньої ночі було порушено.

Звичайно, батьки вигоду від Naptime як дитина. Навіть без сну, тихе час випробував, коли дитина дрімає часто достатньо, щоб перезарядити батареї вичерпано мама або тато.

Коли слід немовлят НПД?

Відповідь на це питання залежить від віку дитини. Новонароджені, легко перевантажені новій обстановці, як правило, дрімота часто. Вони часто мають Catnaps протягом дня, з парою більше НПД в вранці і вдень. Від трьох до шести місяців, немовлята оселитися в рутину вранці та вдень НПД. Цей вік представляє ідеальну можливість для Вас, щоб встановити NAP рутини, який працює з біологічними сигналами вашої дитини для відпочинку.

Маленьких дітей віком від трьох до шести місяців, як правило, одного ранку ворсу близько години, і один післяобідній сон трохи більш тривалий термін, як правило, ближче до двох годинах у довжину. Деякі діти відчувають себе більш комфортно з трьома коротше НПД близько 45 хвилин кожна. Число НПД не так важливі, як загальна кількість сну і загальне розташування вашої дитини: якщо дитина роздратований, швидше за все, вона не отримує достатню кількість сну.

Ранкові та післяобідні сни тривати протягом усього першого року. Від одного до двох років, більшість дітей можуть обходитися без вранці поспати, але все ж таки необхідно післяобідній сон. Післяобідній сон зазвичай не триває приблизно до чотирьох років.

Що стосується точного часу дитина повинна поспати, що в основному рішення дитини. Деякі сплять експерти радять, що при спробі встановити NAP графіком, ви плануєте поставити дитину вниз близько двох годин, після того як вона прокидається вранці і ще раз після обіду. Діти, які вимагають третій ворсом зазвичай приймають його на початку вечора.

Більшість дітей вказують, що вони готові, щоб подрімати за допомогою різних сигналів, обговорюються далі в цій статті. Якщо ви спробуєте поставити дитину вниз, коли він не втомився, швидше за все, досить тонкий, що він буде заснути. Звертайте увагу на знаки дитини і намагатися працювати з його природними циклами сну, і ви знайдете хорошу основу для дрімоти рутини.

як довго потрібно НПД бути?

Сон є важливим компонентом розумового і фізичного розвитку малюка, тому важливо, що вони отримують достатньо. Немовлята, як правило, втомлюються на своїх і буде спати, коли їм це потрібно, але деякі батьки люблять створити розклад. Робіть те, що працює найкраще для вас – Давайте дитині диктують час сну або задати розклад. Ключ у тому, щоб переконатися, що ваша дитина отримує сну вона потребує.

Кількість необхідних Naptime зменшується, як дитина стає старше. У чотири місяці дитина потребує близько 4 до 6 годин Naptime. У шість місяців, діти, як правило, щоб дрімати трохи менше, потребують близько 3 до 4 годин. За його перший день народження, дитина потребує від 2 до 3 годин Naptime і він може отримати його з одного сну або два. Як тільки вона в її роки малюка, ваш малюк буде потрібна тільки одна дрімоти приблизно від 1 до 2 годин.

Ознаки сну – Знаючи, коли дитина готова до дрімоті

Вивчення сну вашої дитини ознак є надзвичайно важливим. Якщо ви не визнають їх або їх ігнорувати, “сплячого режиму” закриється, і ви в кінцевому підсумку з примхами, перевтомився дитина, яка не може заснути.

Знаки для пошуку включають:

• тертя очей
• позіхаючи
• уповільнення і заспокоєння
• метушливість
• смоктання пальця або тягнеться за іграшкою або соску сну
• бажаючих медсестри чи є пляшка

В ідеальному світі, коли дитина готова спати, ви зможе придушити її і дати їй заснути. Для деяких батьків, це насправді відбулося. Для кому не пощастило, це не так. Залежно від звички сну вашої дитини, ви можете встановити NAP рутини, яка нагадує, але не точно такий же, як, ваше нічну рутину. Ви можете прочитати невелику книгу, грати тиху музику, чи рок дитину спати. Якщо ваша дитина, схоже, готовий відмовитися, як тільки його голова стосується матраців, пропустіть рутини і просто покласти його вниз. Ви можете бути приємно здивовані його здатність дрейфувати геть від себе.

, Коли дитина не буде NAP

Є безліч причин, чому дитина не буде подрімати. Якщо дитина відпочила і вставати раніше, ніж ви віддаєте перевагу, ви мало що можете зробити. Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина не отримує інше вона потребує, можливо, буде потрібно змінити свою рутину.

Часто, стійкість до НПД приходить, коли діти занадто втомлюються. Переконайтеся прислухатися сну вашої дитини ознаки, як обговорювалося вище, і отримати її в ліжко, коли вона починає діяти втомився.

Якщо ваша дитина прокидається рано і потребує більшої кількості відпочинку, спробуйте змусити його знову заснути. Залежно від вашої філософії про дітей і сну, ви можете качати його або просто ніжно погладити його по спині і дай йому впасти назад в сон сам по собі.

Зробити сон середовища впевнені немовляти сприяє спати. Темні, злегка прохолодній кімнаті, тим краще.

Старша дитина може бути Раннє пробудження просто тому, що їм не потрібно так багато НПД, ви даєте їм. Спробуйте відправити дрімоту і подивитися, чи допоможе.