непроникними кришками ліжечко захистити своїх дітей від пилових кліщів

Там немає нічого страшнішого для молодих батьків, що думали, що їх дитина може бути хворим. Хоча більшість батьків робити добре зберігаючи їхню дитину від застуди та грипу мікробів, не всі враховує впливають побутові алергени можуть надати на новонародженого. Загальні респіраторних симптомів, таких як дихання чхання, нежить, кашель і труднощі часто приклади алергічний риніт, або дихальної алергії, і викликані простим фактором в оточенні дитини. Пилові кліщі, шерсть домашніх тварин, цвіль, пилок-маленьких дітей може розвинутися алергія на ряд повсякденних речей. На щастя, видалення алергенів і, отже, запобігання або зменшення алергічних реакцій може бути дуже простий процес. Найбільш важливою частиною цього процесу, проте, знаючи, що ви проти.

Важливо зрозуміти, що дихальні алергени, якщо Ви плануєте захистити вашої дитини від них. Алергія імунної реакції на роздратованого речовини в оточенні дитини. Тіло дитини розглядає ці подразники як небезпечні і викиди хімічних речовин, таких як гістамін, які викликають незручні і потенційно небезпечні симптоми. У той час як дитина може розвинутися імунітет до цих подразники, необроблені або ігнорувати алергічних симптомів може призвести до таких респіраторних захворювань, як астма і емфізема.

Найбільш поширеними алергенами є пилові кліщі, шерсть тварин і цвілі. Пилові кліщі є мікроскопічними організмами, які живуть в килимах і тканинах і харчуються мертвими лусочки шкіри людини і тварин. Діти можуть розвиватися алергії дихальних шляхів в результаті вдихання накопичених кліщів у районах, які не прибираються належним чином або на регулярній основі. Постільна білизна, одяг і ковдри слід мити в гарячій воді принаймні раз на тиждень. Для додаткового захисту, ліжечка і ліжка повинні бути покриті непроникною оболонці матраца. Ці покриття діє як бар’єр між дитиною і викликають алергію пилових кліщів. Важливо також, щоб і пил на тиждень; пилосос з високою ефективність частинок арешт (HEPA) фільтр допомагає пастку часток пилу і нормальної пилососити можете пропустити. Важливо також, щоб очистити або замінити опалювальні труби, печі та фільтри кондиціонера всякий раз, коли вони знаходяться у використанні.

Іграшки та плюшеві іграшки можуть також бути притулком для пилових кліщів. Переконайтеся, що ви миєте улюбленої плюшевої вашої дитини іграшки так часто, як ви б свою постільну білизну і одяг.

Шерсть домашніх тварин є ще одним поширеним алергеном сім’ї. На жаль, єдиний вірний спосіб, щоб захистити свою дитину від лупи, щоб дати тварині геть. Це часто може бути дуже важким і несамовиті рішення, але якщо алергічна реакція вашої дитини є серйозним це може бути єдиним варіантом. Якщо у вашої дитини є тільки м’які алергії ви могли б розглянути просто тримали тварина доглянутим, промита, від меблів і з кімнати дитини.

Цвіль є універсальним і особливо докучливий алергеном. Форми можуть рости в шафах, горищах, у підвалах, квіткові горщики, холодильники, душові кабіни, сміттєві баки, матраци, килими-майже будь теплої, вологої області в будинку. Mold алергії, викликаних суперечками форми використовуються для відтворення. Ці суперечки можуть призвести до значних проблем зі здоров’ям. Кращий спосіб запобігти зростання цвілі тримати повітря у важкі областях вашого будинку сухою. Осушувач може допомогти зберегти сухе повітря в зимовий час, в той час як хороший кондиціонер може досягти того ж ефекту в літній час. Підтримка високого ризику в чистоті також важливе використання форми інгібуючих дезінфікуючих засобів, такі як відбілювач або олії чайного дерева і води.

Звичайно, будь-які респіраторні симптоми повинні бути перевірені лікарем вашої дитини. Більшість лікарів не призначають лікування алергії новонародженим, особливо дітей у віці до шести місяців, але вони можуть мати варіанти лікування, які краще відповідають конкретною проблемою алергії вашої дитини.

Це досить легко визначити, чи є ваша дитина буде мати схильність до алергічних. Алергічні тенденції успадковуються, хоча конкретні алергії немає. Якщо ви або ваш партнер страждає алергією на кішок, наприклад, ваша дитина буде мати п’ятдесят відсотків шансів розвиваються якийсь алергії, а також, хоча і не обов’язково для кішок. Алергія також зайняти деякий час, щоб розвинутися. Новонароджені не можуть показати симптоми алергічних реакцій протягом декількох місяців, а потім, раптово, рівень експозиції дитини на кліщів, цвіль або лупа досягне свого порогу, і дитина почне розвиватися симптоми.

Новонароджений алергія може бути страшним досвідом для батьків, особливо якщо ви не готові до них. Найкращий спосіб для лікування алергії, щоб запобігти їх, перш ніж ваша дитина навіть додому з лікарні. Ретельно очистити і дезінфікувати будь-які області новонароджений буде займати, вкладати кошти в належній вентиляції та вакуумних симптоми, і тримати одяг і постільну білизну регулярно мити і захищені непроникними кришками. Турбота про новонароджених може призвести до ряду непередбачених перешкод, але з належної підготовки, поширені алергени сім’ї не повинні бути одним з них.

~ Бен Антон, 2008