нова альтернатива планування сім’ї

Рішення, коли їх сім’я це правильний розмір або як зробити так, що він залишається таким розміром-це особисте рішення, що багато жінок можуть знайти легше зробити в найближчі роки.

Для жінок, які вирішили, що вони не хочуть більше дітей і відчувають себе готовими до постійної формою контролю над народжуваністю, “отримання перев’язка маткових труб”, або перев’язка маткових труб, більше не є єдиним варіантом.

Новий офіс на основі процедури, відомої як Essure процедура швидко замінити старі експлуатації і покрито більшість страхових планів.

Під час процедури, крихітна, м’яка весна, називають мікро-вставки, поміщається в кожну маткову трубу. Природна реакція організму викликає тканини вростати в мікро-вставки, блокування сперматозоїдів дістатися до яйцеклітини. Це зростання тканин займає близько трьох місяців і додаткові контролю над народжуваністю повинен використовуватися протягом цього часу.

Після трьох місяців, спеціальна рентгенівська тест перевіряє, що система працює.

Вибір цієї процедури розширеного має безліч переваг. Там немає розрізів, він не містить гормонів, вона може бути виконана в кабінеті лікаря з мінімальною анестезією, і це постійне. Процедура займає близько 15 хвилин, щоб закінчити, і більшість жінок повернутися до нормальної діяльності протягом дня або два.

Більше 63 000 жінок у всьому світі вже мали процедури та клінічні дослідження показали високу безпеку і задоволеність пацієнта. Після багатьох років клінічних досліджень, що не вагітностей не було повідомлено, коли мікро-вкладиш правильно. Хоча жоден метод контрацепції не на 100 відсотків ефективні, тариф ефективності процедури є 99,80 відсотка з чотирьох років клінічних даних.

“Ми, нарешті, є техніка для жінки, що можна порівняти в простоті, доступності та безпеки для вазектомії у чоловіків”, сказав доктор Барбара Леві, національний експерт в ендоскопічній хірургії, практикуючий в Сіетлі. “Незважаючи на ускладнення хірургічних перев’язка маткових труб є рідкістю, коли вони відбуваються, вони можуть бути небезпечними для життя. Рідкісних випадках смерті, пов’язаних з перев’язка маткових труб були неприйнятні в моїй голові.”

Ще одна перевага для зайнятих матерів в тому, що процедура усуває час відновлення після операції.