носіїв дитячої слінг 10 причин використовувати для перенесення дітей строп

Використання перенесення дитини слінг стає дуже популярним серед батьків немовлят. З вашої дитини зручно і звук, і ваші руки вільними, у вас є свобода робити те, що у вас не було часу раніше. Ось десять твердих причин, чому використання перенесення дитини слінг щось абсолютно розглянути.

1 – Це може значно зменшити кількість ваші крики немовляти. Дослідження показують, що діти, які проводять плакати 43% менше (в середньому), ніж діти, які не пощастило, і 51% менше, протягом вечора. Це означає, що за допомогою перенесення дитини слінг і бути в змозі тримати вашої дитини, навіть якщо ваш вичерпані, може в основному скоротити плачу вашої дитини навпіл.

2 – Ви можете медсестрою вашої дитини в громадських місцях. Більшість носіїв дитячої слінг мають еластичний якості, яке дозволяє їм розтягуватися. Ви можете легко витягнути стропи й над головою вашої дитини годувати в той час як на лавці в парку, у таксі, на прогулянку або де б ви не були. Навіть з урахуванням, що стропи не розтягуються, ви можете розташувати його прикрити вас і вашої дитини і зберегти вашу конфіденційність.

3 – У вас є свобода робити все, що ви виберете. У той час як ваша дитина знаходиться в слінг можна вести з речей, які необхідно зробити по будинку, або просто весело провести час і погуляти.

4 – носії малюкової слінг підходять від народження до 3 років, мабуть, найважчі роки життя дитини. Ви можете зробити ті роки трохи легше з пов’язкою.

5 – Вона рівномірно розподіляє вагу дитини навколо верхньої частини тіла, на відміну від проведення вашої дитини і вага носити свою зброю в найкоротші терміни. Проведення може бути жорстокою, і надзвичайно фізично оподаткування. Дитяча перевізників слінг побудовані, щоб носити протягом декількох годин на день.

6 – Використання слінгу сприяє прихильності. Витративши багато часу з вашою дитиною поруч з вами змушує їх відчувати себе ближче до вас. Вони можуть розвивати почуття прихильності до їх догляд, який зміцнить зв’язок між вами.

7 – носії малюкової слінг допомагає фізичному розвитку дитини. У той час як ви носите ваша дитина навколо вашого тіла, вони стають в гармонії з вашим диханням, говорити і ходити дуже швидко. Ці ритми можуть принести вашою дитиною до швидкості швидше.

8 – носії малюкової слінг допомагає емоційному розвитку дитини. Коли ваша дитина проводить більшу частину свого часу в гарному настрої, він робить для більш здорового емоційного розвитку. Постійний плач під час їх дитинстві може призвести до стресу, коли ваша дитина стає старше.

9 – носії малюкової слінг допомагає розумовому розвитку дитини. Велику частину часу, ваша дитина буде в спокійній, комфортній і колективні стану розуму, а в підвісці. Це ідеально підходить для навчання. Так як вони бачать світ з вашої точки зору, а не з ліжечко або колиску, вони можуть увібрати все, що навколо них.

10 – Що все це час, проведений разом у невимушеній і комфортне душевний стан, ви і ваша дитина може насолоджуватися кожним днем ​​багато іншого. Дитинства дитини це прекрасна річ. Використовуючи слінг для перенесення дитини може зробити це набагато менш важко, і тому більш незабутнім