няня діяльності, які цікаві й творчої

Більшість з нас знайомі з загальної діяльністю няні – приховувати і йти шукати, я шпигун, Саймон говорить, і т.д. – і навіть якщо ці заходи фантастичні речі робити, вони не завжди складно розуму дитини. Якщо ваша головна мета в якості няні, щоб просто пройти час, поки батьки дітей додому, це може бути добре. Але якщо ви також зацікавлені в наданні допомоги збагатити уми цих дітей, ви можете подумати про те, ігор, які надихають уяву допомагаючи їм прогрес у великий шлях. Ось деякі ігри, які можуть допомогти вам, щоб це відбулося.

Полювання на сміття: полювання на сміття, без сумніву, одна з режиму очікування діяльність няні яких існують вже протягом тривалого часу, але це і є насправді один з найкреативніших і захоплюючих ігор. Створити полювання сміттяра, так що це тягне за собою творче мислення. Наприклад, на відміну від складання списку речей, як “червоний носок” або “круглі листя”, пишуть значно важче речі, як “щось кішка любить” або “синій елемент, який видає шум”.

Оповідання гри: Це не має значення, як саме ви це робите, але це, як правило, відмінна ідея, щоб займатися няня гри, які мотивують дітей, щоб використовувати їх творчості. Серед кращих способів, щоб грати діяльності, яка має дітей скласти розповідь. Може бути, ви могли б поставити на ТВ-шоу лялькові, або, можливо, ви могли б допомогти їм написати ілюстровані книжки, щоб показати їх мами і тата. Будь старий блокнот вистачить.

Мистецтво гри: Діти звикли до речей, як живопис і малювання картин, і вони дійсно подобається вчити нові способи, щоб зробити мистецтво. Наприклад, ви можете використовувати деякі ножиці і небажаних газети побудувати колажі, або ви могли б навчити їх, як виробляти коміксів. Якщо ви просто доручити дітям, як робити такі речі, як це, маленькі часто виробляють напрочуд творчі речі, і вони, напевно, тримати, що беруть участь в цих творчих речей, навіть якщо ви залишили.

Створити свою рок-групу: Як і будь-який хороший вчитель початкової музичної школи скаже, все може бути музичним інструментом. Зробити, щоб діти знайти інструменти (і, природно, якщо вони щасливі мати фактичні інструменти, це приголомшливо) і створіть няні гру з “письмовій формі” пісні. Навіть якщо ви не музичний людина самостійно, більшість дітей хотіли б зробити звук, і це ідеальна можливість для дітей, щоб почати вчити себе про те, як грати музику. Звичайно, не потрібно бути Баха, але ви ніколи не знаєте. Може бути, вони покажуть природний талант в музиці.