обов’язок попрілостей

Один з найстрашніших речей, щоб мати справу з як батько дитини попрілості. Мені пощастило собі, як моя дочка, тепер 2, ніколи не була дуже поганою. Але я думаю, що я в меншості. Я бачив попрілостей, які є абсолютно жорстокою, дуже червоним і болючим для дитини, а також для батьків. Максимум, що я мав справу з дещо червоних ударів і пару ночей свербіж. Було показано, що на грудному вигодовуванні немовлята мають менше виникнення попрілостей, які моя дитина була. Основному висип є поширеною інфекцією, яка може викликати подразнення шкіри дитини, щоб стати біль, червоні, нерівний, свербіж, лускатої, та / або тендеру.

Попрілостей викликана великим вологості. Технічно, згідно Вікіпедії, “вона знизилася рН шкіри викликаних сечею та калом, і в результаті пробою у верхній шар шкіри.” Дитячі центр каже, що “навіть самі абсорбуючих підгузників залишає деякі вологи на чутливій шкірі малюка. І коли сеча вашої дитини змішується з бактеріями з табурета, він ламається і утворює аміак, який може бути дуже суворим.” Іноді попрілості не можна запобігти взагалі, якщо дитина просто має чутливу шкіру. Пелюшки висип може бути викликана перетирання підгузники, нові продукти, і дріжджових інфекцій.

Кращий спосіб для лікування попрілостей, щоб зберегти шкіру сухою. Однак метод, з якою це робиться, залежить. Звичайно, найбільш очевидним способом було б зняти підгузок і передати його, маючи дитину бігати без нього. Це може або не може викликати деякі пошкодження вашого статі. Я думаю, ви могли просто бовтатися на задньому дворі деякий час, і нехай фішки падають, де вони можуть, так би мовити. Звичайно, ви повинні звертати увагу на підгузник вашої дитини, переконавшись, що робити часті зміни, коли це необхідно, навіть в середині ночі. Також, якщо у вашої дитини є висип, ви можете надіти підгузник на невеликому слабкіше, ніж зазвичай, щоб уникнути тертя. При виконанні реальна зміна, бути ніжним, переконавшись, що ретельно очистити, після чого промокніть область дитини суха, замість тертя.

Блокування вологу з поверхні шкіри і є кінцевою метою, і багато креми, порошки і лікування може допомогти з цим. За лічильник підгузник крем зробити цю заяву, таких як Balmex, Desitin, Butt Вставити Будро і багато іншого. Ви також можете використовувати старий добрий вазелін або вазелін. Мій особистий фаворит був Desitin Вершковий, він працював добре для моєї дитини. Всякий раз, коли я використав це на майбутньому попрілості, він рідко погіршився, і симптоми були звільнені. Хоча у мене є багато друзів, які клянуться Butt Вставити. Інший варіант я чув це Crisco. Мабуть шар цього матеріалу кожен зміни пелюшок буде робити свою справу.

Моя дочка має повторюваних попрілості, яка дійсно виглядає гірше, ніж вона є, враховуючи, що вона не скаржиться багато про це. Але поява його було тривожно, з великою площею та червоні шишки прищ виглядають речі в своїй області підгузників. Лікар запропонував комбінацію 1% мазь гідрокортизону (наприклад, кортизон) і клотримазол крем (наприклад, Lotrimin), які будуть застосовані два рази на день протягом одного тижня. Я тільки що отримав версій цільової торгової марки, і вони, здається, працюють досить добре. Проте лікар сказав, що в кінцевому рахунку, висип може залишитися, поки вона не вийде з підгузників. Це був безперечно певний стимул, щоб отримати незначне навчання почалося.

Для запобігання висипу, найкращою стратегією буде залишатися на вершині підгузників. Одним з варіантів є завжди застосовуються мазі підгузник, навіть якщо висипки немає. Як згадувалося раніше, грудне вигодовування допомагає, тому що це корисно для імунної системи в цілому і допомагає запобігти інфекції. Це, ймовірно, хороша ідея використовувати серветки без запаху, якщо ваша дитина схильна до багатьох висип.