обстановка вашого розплідника

Підготовка для вашого нового дитини таке захоплююче час. Частина, яка стає все кімнати вашої дитини готова. Це місце, де ваша дитина буде витрачати багато часу, граючи і спальні так що ви хочете зробити його досконалим. Є так багато різних продуктів там, що це важко зрозуміти, що, аби отримати. Ось основний список речей, які ви будете потребувати для свого розплідника.

Спочатку вам потрібно ліжечку. Безпека вашої дитини і комфорт повинні бути на першому. Потім ви можете вирішити про різних стилях і кольорах залежно від бюджету. Планки повинні бути розташовані таким чином, щоб уникнути попадання рук вашої дитини і ноги застрягли, сторони повинні мати достатню висоту, щоб ваша дитина не вилазив, і ви повинні вибрати матрац зі здоров’ям вашої дитини і безпека на увазі. Є багато різних функцій, які можуть прийти на ліжечко так що ви повинні вирішити, що буде працювати найкраще для вас. Наприклад, ви хочете один з випадаючого сторін або той, який є стаціонарним? Хочете ліжечку, яка має пеленальний столик додається до нього чи ні?

Вам також необхідно провести комода одяг вашої дитини. Є багато різних типів комоди, так що ви повинні вирішити, що буде працювати для вас. Ви хочете, той, який має пеленальний столик з ним, або високий комод, або, можливо, короткий довгий комод? Якщо ви отримуєте один без пеленального столика, ви повинні будете отримати пеленальний столик сам по собі.

Підгузник відро добре мати теж, але це не є необхідним. Є кілька різних стилів там, так що просто вибрати той, який вам подобається, і простий у використанні. Я пропоную отримати той, який використовує регулярні мішки кухня, замість одного, що вимагає від вас купити мішки окремо. Таким чином, ви не витрачаєте зайві гроші.

Крісло-гойдалку або планер це те, що я думаю, що немає дитячій не повинно бути без. При всіх тих, хто пізно нічні годування, ви зможете оцінити зручне місце, щоб годувати дитину. Годування дитини це прекрасний час для вас, щоб зв’язок. Ви так близько один до одного, дивлячись один одному в очі таке неймовірне почуття.

Мобільна над ліжечком також велика справа мати. Не тільки ваша дитина любить його, але візуальна стимуляція рухається, барвисті мобільні допомагає когнітивному розвитку дитини. Є багато різних мобільних телефонів, які можна купити, я пропоную взяти той, який йде з вашою темою або вигляд кімнати.
Останнє, що я думаю, що повинен йти в розплідник книжкову шафу. Це може здатися рано для книжкової шафи, але це дійсно не надто рано, щоб почати будівництво бібліотеки вашої дитини дитячої книги. Чим раніше діти піддаються книги, тим скоріше широкий світ читання відкриє для них.

Це лише основні меблів для дитячої. Є багато різних тем, стилів і квітів на вибір. Все залежатиме від того, що ви і ваша сім’я погоджувати і від вашого бюджету.