ознаки безпліддя

Жінки в сучасному світі справу з різними питаннями безпліддя з якими стикаються час від часу. Багато хто з цих жінок показують безпліддя симптоми, але на жаль для деяких, вони не знають, що є проблеми, поки вони не розуміють, що вони не можуть зачати дитину. Численні ознаки безпліддя, симптоми і причини варіюються від кожної жінки і може навіть вплинути на чоловіків у відносинах.

Пара повинна проконсультуватися зі своїм лікарем, якщо б не було ніякої вагітності відбуваються, навіть якщо вони намагаються. Щоб бути більш ясним, намагаючись на один-два роки після незахищеного статевого акту, що в середньому три рази на тиждень. Пара може зустріти свого лікуючого лікаря або їх регулярне OBGYN для діагностики, якщо є проблема народжуваності, перш ніж вони будуть звертатися до фахівця.

Безпліддя проявляється в різних можливих ознак і найбільш поширеним для жінок є нерегулярним менструальним циклом. Крім цього, він також може вказувати на кілька інших речей, і це не обов’язково означатиме, що жінка безплідна. Іншою ознакою є безпліддя проблеми з вагою, що стосуються жінок занадто тонкі або ожирінням. Ті, хто занадто тонкі і вже граничить з виснаженням може мати конфлікти зачаття, тому що необхідні поживні речовини відсутні. З іншого боку, огрядні жінки іноді страждають від гормональних проблем, що в свою чергу впливає на їх репродуктивної системи. Наркоманія і алкоголізм також може сприяти безплідності. Це більше причин, а що ознаки безпліддя, тому що вони є причиною, чому жінки не можуть завагітніти. Жінки, які використовують наркотики та інші речовини можуть завдати шкоди і зловживати їх тіла, руйнуючи її природний баланс. Таким чином, вони стають кандидатами безпліддя через речовин і зловживання алкоголем, які можуть вплинути і перешкоджати правильного росту і розвитку плоду.

Не тільки для жінок, хоча, безпліддя знак також може бути у чоловіків. Анатомічні або фізичні проблеми можуть бути ознаки безпліддя чоловіків, як і неопущеніе яєчка. Іноді ознакою безпліддя Чоловіче пов’язано з зовнішньої причини. Наприклад, чоловіки, які носять тісної нижньої білизни або джинсів розвивати нездатність виробляти життєздатні сперматозоїди. Під впливом високих температур на їх мошонки і статевих залоз також може призвести до нездатності виробляти на світ дітей.

Деякі з ознак безпліддя можуть бути однаковими для жінок і чоловіків. І чоловіки, і жінки можуть мати нездатність виробляти потомство через проблеми з вагою, як ожиріння або зловживання психоактивними речовинами, як алкоголь. З тієї ж причини, що тіло жінки можуть вийти з ладу, а не бути в змозі підтримувати вагітність, чоловіки можуть бути порушені, тому що він не може бути в змозі виробляти потрібну кількість або форми сперматозоїдів до зачаття.

Замість того, щоб йти прямо припущенням безпліддя, пари, які намагалися завагітніти, але безрезультатно повинні зробити кроки, щоб переконатися, що вони статевого акту, коли овуляції. Жінка може відстежувати її базальної температури тіла або при овуляції, щоб переконатися, що овуляція відбувається в даний момент. Велику частину часу, спілкування просто не відбувалося навколо в потрібний час місяця.