органічні латексу ліжечку матрац – всі природні меблі для дитячої кімнати

Є кілька речей, ви повинні мати на увазі, якщо ви думаєте про покупку ліжечка органічних латексний матрац для Вашого малюка. По-перше, давайте подивимося, чому це важливо, щоб піти з органічними ліжечко матрац в порівнянні із звичайними матрацами дитини.

Як вам підготуватися до нових прибуттям, ви хочете найкращі і безпечні дитячі товари та меблі доступна. Одне з питань, який має величезне значення, але так часто упускається з виду в дитячій, є ліжечко матрац, на якому вашого нового дитини буде витрачати так багато годин сну. Звичайно, ви хочете бути впевнені, що матрац відповідає сучасним стандартам безпеки і щільно входить в ліжечку. Але чи знаєте ви, що зміст звичайної ліжечку матрац небезпечні для здоров’я вашого малюка?

Як ліжечко матрац зробити мій дитина захворіла?

Всі звичайні матраци, в тому числі ліжечка матраци, які виробляються з використанням сотні промислових хімікатів. Хоча багато компаній стверджують, що пропонують гіпоалергенних продуктів, вони не згадують шкідливих речовин, які заповнюють їх залягання. З наповнювачем пінополіуретан до вініловим покриттям, вони містять хімічні речовини, які можуть викликати розлад дихання, нервової системи, проблеми в розвитку, і навіть рак.

З усім увагою до небезпеки свинцевою фарбою, отруєння важкими металами та іншими забруднювачами навколишнього середовища, воно здається, має сенс, що буде деяке регулювання у виробництві дитячих постільних речей. У той час як уряд робить спроби обмежити хімічних добавок у цих продуктах, тільки кількість шкідливих речовин, що використовуються зробити це неможливо відстежити їх усі.

Дитячі матраци, заповнена поліуретаном, який повний подразники і токсичні хімічні речовини, які містять алергенів і можуть викликати респіраторні захворювання. Вінілові покриття матрац, який призначений для захисту від витоку заповнення, виготовлений з використанням пластмаси, які розпадаються на шкідливі хімічні речовини, які викликають репродуктивних розладів, пошкодження плоду, нервової депресії системи, серцева аритмія, подразнення очей, і рак. Багато матраци дитина також покриті вогнезахисних матеріалів, які містять отрути, такі як борна кислота і сурми.

Багато з цих речовин є летючими, яка означає, що вони руйнуються з плином часу і випустити свої токсини в повітря вашої дитини дихає, поки він чи вона спить. При середній малюкової спати до 16 годин на день, наслідки страшно.

Чому це краще зробити вибір на користь органічного ліжечко латексний матрац?

Органічні латексні матраци виготовлені з усіх натуральний каучук, який є нетоксичним і чинить опір алергенів. Натуральний латекс є особливо вигідним у вологих і прибережних районів, які схильні до цвілі. Латекс забороняє зростання спор, які можуть викликати респіраторні проблеми в маленьких.

Ядро цих латексних матраців, загорнуті в шар сертифікованих органічних вовни, яка забезпечує природний бар’єр вологи і захищає постільні речі. Зовнішній шар стегнах з 100% органічного бавовни. Бавовна природно відводить вологу від дитини, поки вона спить, та забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, щоб тримати її сухою та комфортною.

З всі природні органічні латексний матрац, ви надаєте вашій дитині зі спальним середовищі, яка пропонує підтримку фірми і комфорт, не заповнюючи його легенях з небезпечними токсинами.

Перші роки життя Вашої дитини так важливі для його розвитку. Ви обережні, щоб годувати свого малюка тільки самих здорових, найбільш живильних продуктів і роблять великі зусилля, щоб забезпечити його безпеку; дати вашій дитині найкращий старт у житті, і вітаємо ваші новонародженого в світ з чистим, всі природні постільні приналежності для безпечної і корисний сон, щоб допомогти йому рости.