органічні ліжечка матраци – здоровий постільні приналежності для вашого малюка

Органічні ліжечка матраци все більшої популярності серед зацікавлених і очікували батьки. Це не дивно, тим більше що звичайні дитяча постільна білизна виготовляється з використанням сотні токсичних хімічних речовин. Існує величезна кількість наукових доказів того, що багато хімічні речовини, використовувані у виробництві дитячих матраців та постільних речей може викликати проблеми в розвитку, респіраторні захворювання, навіть рак. Проте компанії продовжують використовувати ці матеріали в продуктах, які призначені для колиски свою дитину в комфорті і безпеки. Через можливість серйозних проблем зі здоров’ям від звичайних постільних речей, все більше і більше батьків звертаються до органічним ліжечка матраци та інші натуральні продукти для того, щоб сприяти здоровому і корисний сон своїх малюків.

небезпеках звичайні постільні речі

Там немає сумнівів, що маленькі діти більше страждають від шкідливих хімічних речовин з навколишнього середовища. Хоча ліжечка матраци та постіль призначені для дітей з безпечної і здорової навколишнього середовища спальні, звичайні постільні речі містить довгий список токсинів, які були доведені, щоб викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Типовий ліжечко наматрацник, який обшитий вініл, щоб запобігти витоку до матраца внизу, містить матеріали, які включають відомі тварини канцерогенів. Нижче наводяться лише деякі з страшних промислових хімічних речовин, виявлених у дитячих матраців колодки:

Фталати – викликають алергічні симптоми і проблеми в розвитку, в тому числі раннє статеве дозрівання;
Борної кислоти (використовується в якості вогнезахисного складу) – це також використовується в якості вбивці плотви!
ЛОС – Є принаймні сім летючих органічних сполук, які у вініл, який може викликати широкий спектр проблем зі здоров’ям. Щоб назвати кілька, хімічних речовин в вінілової були пов’язані з подразнення очей, нервової і серцево-судинної системи депресія, ушкодження печінки і нирок, респіраторних захворювань, раку і серцевої аритмії.

Здорова альтернатива – органічні ліжечка матраци

Жоден батько не хоче, щоб вітати своїх нових прибуття з такий токсичний суп. Органічні матеріали стають все більш популярною альтернативою для дитячої постільної білизни, в тому числі наматрацник. Наматрацник призначений для захисту матраца від вологи при вологості вологу від вашого малюка, коли він спить.

Органічні матраци створюються з органічних повстяна шерсть, яка є природним гідроізоляційні матеріали. М’які органічні бавовняне покриття відводить вологу від тіла дитини. Органічні матраци розроблені з все природно, без хімікатів матеріали, які тримати вашої дитини максимально комфортним, як може бути, забезпечуючи при цьому корисні умови для сну.

Ваша дитина або маля витрачає від 10 до 16 годин щодня спить. Як вона відкладає, її маленький ніс в декількох дюймах від її ліжка. Токсичних речовин у звичайні постільні речі були продемонстровані “з газу”, як ваша дитина спить і введіть її тіла, ідея дитячої піддаючись небезпечні хімічні речовини протягом такого тривалого періоду часу кожен день є страшним, в кращому випадку.

В очікуванні нових прибуття, ви ретельно підбирав кожен елемент, який треба вітати вашої дитини. Ви вибрали м’яку, зручний одяг і сповивання ковдри, безпечні іграшки, щоб стимулювати його розвиваються почуттів, і десятки інших предметів, щоб забезпечити здоров’я дитини і безпеку під час цей важливий період розвитку.

Хіба ви не повинні вибирати довкілля спати вашої дитини з тією ж увагою і турботою? Органічні ліжечко наматрацник забезпечує вашої дитини з корисними, токсинів, вільних оббивка, яка тримає її теплою і затишною той час як захист її від вологи. З органічними постільними речами, ваша ліжечко матрац захищений від нещасних випадків, у той час як ваша дитина сухими і зручними.

Інтернет-магазин сьогодні для органічних ліжечка матраци та інші всі природні елементи дитини, щоб допомогти ваш малюк спати безпечно і рости здоровими.