отримання дитину спати вночі

Чи ваша дитина спати протягом дня, і тримати вас на ніч? Це був крик матерів і батьків чули по всьому світу протягом століть.

Новонароджена дитина буде спати з 16 до 20 годин на добу. На жаль, це час сну, як правило, розбиті на періоди 2-4 години. Ключ у тому, щоб отримати ваша дитина в графіку спальні рутини. Цей тип послідовності дозволить вам достатньо часу для хатніми справами, відпочинок хорошою ночі, і час в цілому тільки для вас … (бо ми знаємо, що всі мами потрібні деякі з цього.)

Ви можете просто бути одна настройка від інших хорошою ночі. Ось деякі прості кроки, щоб слідувати, щоб отримати Вашої дитини у звичайній шаблон сну.

Ключ до отримання дитину спати послідовно, зберігаючи сном ритуалів. Дитина не повинна бути заколисало однієї ночі в той же час залишили плакати собі спати іншим. Послідовність є ключем до формування здорового картини сну.

Тиха і темна кімната є одним з найбільш оптимальних серед сну. Щось же просто, як посудомийна машина або сушарка може перервати спальні графік Вашої дитини в будь-який вечір. Таким чином, ви хочете, щоб дитині було в кімнаті, яка знаходиться далеко від шуму.

Попередньо перед сном ритуали підготувати вашої дитини для сну. Вони повинні бути діяльність, що не overstimulating. Деякі можливості включають розгойдувати дитину спати або співати колискові.

Створення комфортної температури в приміщенні … що не перевищує 75 градусів. Комфортної температури в приміщенні допоможе вашій дитині зручно спати всю ніч, не прокидаючись.

Тим не менш, ваша дитина обов’язково плакати в певній точці. Багато батьків використовують метод, відомий як контрольованого плачу, який був знайдений, щоб бути успішним у багатьох випадках. Якщо ваша дитина починає плакати, залишити його за п’ять хвилин до заспокоюючи його. Залишаються тільки досить довго, щоб погладити спину і сказати кілька добрих слів. Чи не забрати його з свого ліжечка. Завжди говоріть заспокійливо, коли ви входите В очікуванні 5 до 10 хвилин, ваша дитина дізнається, що плач не допоможе, і ваша обнадійливим голосом допоможе вашій дитині відчувати себе в безпеці.

Ви побачите, що більшість дітей починають спати всю ніч на 9 місяців. Як і всі речі, скоро це пройде.