переконайтеся, що у вас є щаслива дитина

Всі вашої дитини має бути щасливе дитина любов’ю і увагою. Там неминуче будуть часи, коли вони будучи метушливим, але як тільки ми, батьки, навчитися читати їх сигнали, вона стає легко читається різниця між “у мене болить зуб”, щоб “Я голодний, нагодуй мене”. Любов і увагу , а також годування і сну рутини, за розкладом, буде йти довгий шлях, щоб тримати вас і дитина дуже задоволені.

читати сигнали

Це, звичайно, здається, нездійсненне завдання для деяких з вас нові батьки там, але багато хто з вас там з великим досвідом у цій галузі знає, як немовлята намагаються сказати, що не так: наприклад, ваша дитина плаче, а також кусати вниз на їхні пальці, соску або пальці досить жорсткі – це класичний ознака не дуже задоволені дитини ріжуться зуби і намагаються впоратися з їх болючість ясен. Знаючи, що іноді не так просто зводиться до усунення можливості: Тобто, завжди перевіряйте їх підгузники, звичайно, те, якщо це близько до час годування, що спробувати, дати їм соску і т.д.

проводити час з дитиною

Витрачати час на розмови та гойдалки вашої дитини стільки, скільки дозволяє час. Почувши ваш голос спокійно говорити з ними дуже заспокоює молодих немовлят. Діти, які говорили на часто почне говорити раніше, як недавній Gerber-авторами дослідження по ранньому дитячому розвитку доведена. Було встановлено, що щаслива дитина який говорив з не менше 2 годин на день, почав би говорити до 2 місяців раніше, ніж їх однолітки, які поділилися менше 2 годин у режимі розмови з батьками.

Крім усього іншого, тримати дитину за розкладом щодо часу годування, сну, і, якщо можливо – час гри. Хоча деякі з нас виростають до зневажає рутину, ми починаємо любити його. Хоча ви не можете завжди дотримуватися 100% часу, секрет щасливого дитини: любов, увагу, читаючи сигнали і робити всі ті речі, відповідно до графіка для вашої дитини.