подолання двох найбільш поширених проблемах дитини віхи

Ймовірно, два найбільших немовляти віхою проблеми батьків боротьби з ці …

– Вони страждають від відсутності чіткого маршруту для наслідування, а по-друге,
– Вони страждають від відсутності конкретних вікових діапазонах, в яких ці етапи мають бути освоєні

Давайте підемо далі і подивимося, як відсутність чіткого маршруту неприємностей батькам. Багато батьків інстинктивно знає, що діти в кінцевому підсумку вирости і навчитися сидіти, повзати і ходити. Але, очевидно, це ще не все, ніж ця. Більшість батьків зовсім не знають всіх явні ознаки на цьому шляху, який вказує, розвиток і раніше все в порядку.

Що це означає, що батьки можуть не знати, що саме шукати, поки їх дитина росте. Вони часто не знаємо, як вимірювати прогрес своєї дитини.

Один з найпростіших і кращих способів стежити за розвитком маршруту вашої дитини є шляхом відстеження прогресу в досягненні дитиною віх. Під час перших декількох вашої дитини років, фізичний розвиток є одним з найбільш важливих помітних областей прогресу.

Звичайно, є багато інших подій, які також відбуваються в той же час, але багато з них є більш важко виявити.

Знаючи, які віхи шукати йде дуже довгий шлях, щоб допомогти батькам вимірювати розвиток своїх дітей. І знати, якщо ваша дитина майстрів всі навички і отримує всі навички навчання, в той час як ростуть.

Хоча помітивши дитини віхи вже велике полегшення і комфорт для занепокоєння батьків, він як і раніше не вистачає однією важливою частиною, а саме часу.

Дитячі віхи включають більше, ніж просто після певного маршруту. Вона також вимагає немовлят дотримуватися дуже конкретний графік. Це одна з областей, де багато батьків часто не отримують належної підтримки. Вони не знають, що є графік (і послідовності) до оволодіння віх.

Що це означає, що дитина віхи повинні бути не тільки освоїли, але також повинні бути освоєні в межах певного діапазону віку. Природа допомагає немовлятам, щоб дізнатися деякі суттєві розвиток навичок у той час як вони вчаться, щоб освоїти основні фізичні віх.

Всі діти не розвиваються з такою ж швидкістю, і вони не витрачають той же час, щоб освоїти кожен з етапів.

Невеликі зміни в темпах розвитку дуже нормально. Тим не менш, швидкість Вашої дитини розвиток повинен ще статися в межах норм? Нормальних “(типова) дитини.

Так що, хоча дитина може бути освоєння певному етапу дитини, він / вона може робити це занадто пізно, в порівнянні з нормою. Тому важливо виявити всі проблеми розвитку якнайскоріше, незалежно від причин затримки.

Іншими словами, незалежно від того, як жорстокі це не звучало, але навіть немовлята потрапили в біду, якщо вони пропускають їх термінів. Тільки термін їх це вміння правильно освоїти конкретні навички в потрібному віці. І, як правило, заходи щодо виправлення становища завжди буде більш ефективним ніж раніше проблема помічена.

Майте на увазі, що це не тільки фізичне віхою, що ваша дитина не освоїти, якщо строк пропущено, а й пов’язані з тонким навички сприйняття страждають.

Отже, що таке реальний ключ до забезпечення кращого розвитку вашої дитини?

Ось мій 2-х ступінчастий план віхи освоєння дитини:

Крок 1: Дізнайтеся основні віхи дитини та пов’язані з навичками вашої дитини повинні справлятися. І переконайтеся, що він / вона оволодіває ними.

Крок 2: дізнатися розклад для досягнення цих віх. Коли повинні кожному з віх бути освоєні? А потім переконатися, що вони освоїли в потрібний час.

Однак ці прості поради 2 дитини віха може бути, вони працюють.

Він навіть дає Вам можливість приймати правильні заходів щодо виправлення становища в потрібний час тим самим отримати потрібний результат … якщо вона коли-небудь буде необхідно.