події в першому триместрі вагітності етапів

Перший триместр вагітності етапів відноситься до початкової стадії дітородного. Як правило, вона триває до 12 тижнів вагітності з моменту зачаття. Деякі лікарі вирахувати період з самого першого дня останнього менструального періоду до 14-го тижня.

Це триместрі зазвичай виявляється дуже важким для більшості вагітних жінок. Це тому, що багато гормональні зміни набудуть чинності в їхніх тілах раптово. Вони також вважають, підвищений емоційний фактор. Крім того, дитина також розвиває в дивовижному темпі протягом цього періоду. Всі ці речі плутають вперше матері, і вони починають задаватися питанням, як впоратися з усім цим. Але все це плутанина може триматися в страху закуповують основні відомості про ці перших декількох тижнів вагітності.

Перший триместр вагітності етапів є найбільш важливим етапом для нього істотно впливає на розвиток плода. Це також час, коли матері мали б взяти максимальну турботу про себе і її майбутньої дитини. Якщо мати зберігає рожевий її здоров’я під час цієї фази, плід виразно розвиваються нормально і було б здорово також. Саме в ці тижні тільки, що основні системи і органи плоду починають формуватися. Деякі розробки ведуться право при імплантації ембріона в стінку матки. Амніотичної отримує сформований. Це супроводжується секрецією амніотичної рідини, яка діє як життєва охорона для ембріона. Зроблено оболонки, що покриває плаценти з боку плоду, рідина захищає плід від травм. Це також допомагає в регулюванні температури плоду.

Багато драматичні події та зміни відбуваються під час першого триместру вагітності етапів. Протягом цього періоду терміни також змінюватися дуже швидко. Це тягне за собою нове життя імплантувати в утробі матері називають ембріоном протягом перших восьми тижнів. Цей ембріон розвивається швидко і стає плід повністю сформований лише за три тижні. Повний термін плоду в кінці першого триместру зазвичай важить близько унцію і росте близько 3-4 дюймів у довжину.

зміни, які відчувають матір’ю

Під час цієї фази, тіло матері, щоб бути також відчуває безліч змін. Розширення молочних залоз викликає набухання молочних залоз. Це підготовчий крок до грудного вигодовування, яка починається з тендеру на грудях. Це, в основному відбувається через підвищення рівня естрогену і прогестерону. Щоб протистояти цьому, очікує жінка повинна носити підтримуючий бюстгальтер. Потемніння ареол знаменує другий етап цієї підготовки. Ареоли додатково покривається горбками Монтгомері, які є збільшені потові залози у вигляді білих ударів. Крім того, вени, присутніх на грудях також стати більш помітним, особливо на поверхні.

Потім матку вагітної жінки також продовжує рости швидше тим самим чинячи тиск на її сечовий міхур. Це тиск поряд з поліпшенням припливу крові до нирок може викликати її часто мочитися. Перепади настрою, ранкова нудота і втома також на піку свого розвитку протягом першого триместру вагітності етапів.