поради з планування душа дитини

Що спадає на думку, почувши чотири магічних слова: “У нас буде дитина?” Душа дитини, звичайно. організації партії з майбутнім батькам “найближчих друзів і членів сім’ї є ідеальним способом виразу” Вітаємо “, або” Ми раді за вас “, або” З найкращими побажаннями “.

Спрямованих на подальше підвищення батьків, щоб бути в хвилювання для майбутнього члена своєї сім’ї, душа дитини, як правило, організовано близького друга або родича, в будь-який час протягом останніх місяців вагітності.

Як і будь-який інший партії, душа дитини вимагає ретельного планування, щоб гарантувати, що це буде так гладко, як це можливо, і бути незабутнім для всіх. Хоча немає ніяких правил висічено на камені у підготовці до душа дитини, є деякі корисні поради, щоб стежити, щоб допомогти організувати господар кожен аспект події.

1) прийняти рішення про місце.

Більшість душі дитини проводиться на батьківських, щоб бути в будинку, так як здоров’я майбутньої матері необхідно враховувати. Рекомендується для малих, інтимних сторін, і тільки найближчих друзів і членів родини. Гості також мають тенденцію бути більш зручними, якщо установка партії перебуває вдома.

Якщо майбутні батьки люблять на відкритому повітрі, барбекю партії в їхньому саду, або в місцевому парку також може бути варіант. Природно, погода повинна рахуватися – душа дитини не означає буквально вбираючи гостей в дощ.

Для менше ускладнень, господар може зарезервувати відокремленому місці в ресторані або барі. Це може бути більш дорогим, але принаймні прикраси, їжа і напої, а також після очищення партії вже будуть піклуватися про.

2) Виберіть тему партії.

Для полегшення ідеї прикраси, тема може бути прийнято рішення. Розглянемо майбутніх батьків “улюблені фільми або тусовки. Іншим варіантом є, щоб прикрасити партійному сайті перестворює місце, де у них був свій медовий місяць, таких як круїзне судно, чи Парижа стилі кафе.

Оскільки партія також буде святкування майбутньої дитини, дитячим атмосфера може бути також розглянуті. Виберіть герої мультфільмів, яскраві кольори, та інших конструкцій залежно від статі дитини.

3) Завершення меню.

Меню партії залежатиме від часу проведення заходу. У більшості душі дитини, господар подає закуски, випічку та інші хлібобулочні вироби для зручності. Однак, якщо захід буде проходити під час обіду чи вечері, більш важкі страви, природно, буде поданий. Алкогольні напої також можуть бути отримані, залежно від переваг гостей.

4) конструкція кумедна програма.

Всупереч тому, що більшість людей вважають, душа дитини не обмежується тільки змішання навколо, подарунків, їжі і пиття. Деякі ігри також можуть бути включені, наприклад, шаради, або ті, які поверне спогади гостей дитинства. Пам’ятайте, що головне, щоб переконатися, що все буде добре провести час, а також різні ігри, безсумнівно, оживить події.

5) Створіть список гостей і розіслати запрошення.

Підготуйте список майбутніх батьків “близьких друзів і членів родини. Переконайтеся в тому, щоб заручитися їх затвердження перед відправкою запрошень, щоб уникнути безглуздих помилок пізніше. Майте на увазі, що ця подія батьків, а не господаря, тому їх вибір людей повинно мати значення найбільше.

Готові запрошення душа дитини легко доступні в сувенірних магазинах і магазинах ремесла. Тим не менш, домашні запрошень можуть також бути використані для забезпечення індивідуального підходу господаря.

Розіслати запрошення з двох-чотирьох тижнів до свята, щоб дати час для гостей, щоб виправити їх розклад. Baby Shower запрошення в тому ж форматі як і будь-яке інше запрошення – він вказує дату, час, місце, наряд кращим, подарунок реєстру, якщо такі є, контактні господаря кімнати для RSVP. Просто щоб бути організованим, підготувати остаточний список учасників за кілька днів до душа дитини.