поради на дитячі товари

Коли ми отримаємо слово, яке малюк знаходиться на шляху чи ми приймаємо або вагітних це виділяє вкладеності інстинкт в нас. Ми почати перегляд товарів для дітей на всі місцеві магазини, і ми проводимо годинник веб-серфінг для останнього дитини передач. Чи ваш новачок в грі або ви були виїхати на деякий час, плавно нескінченний потік нових гаджетів дитини може бути дуже заплутаною. Справа в тому, ваша дитина потребує тільки в декількох основних продуктів дитячого і деякі прості передачі дитини, щоб почати роботу в цьому світі. Давайте іспит необхідності кожна дитина повинна мати.

1. Годування елементи є обов’язковими Чи ви пляшку або годування груддю. Вам знадобляться ваші питання годівлі перш ніж ви навіть покинути лікарню, так що вони мають важливе значення. Якщо ви пляшку годування дитини ви повинні вирішити, що пляшки ви будете використовувати і запасти на менших розмірів пляшок. Ви також повинні будете вибрати формулу і отримати пляшку щітка, сушарка і тепліше. Якщо ви плануєте на грудне вигодовування дитини вам необхідно грудей колодки, Бюстгальтер для годування і, можливо, молокоотсос і зберігання комплекту. Незалежно від годування метод ви не вибрали вам потрібно відрижка тканини і нагрудники.

2. Пелюшки елементи також частина Основні Дитяче спорядження. Там багато підгузників дитини продуктів, доступних і сортування, що ви робите, і не потрібно, може бути запаморочливим. При покупці підгузників продуктів, які ви повинні вирішити між тканиною і одноразових підгузників, перш ніж продовжити з будь-якої іншої покупки. Якщо ви вирішили використовувати систему тканини підгузників вам знадобиться відро підгузник і багато тканинні підгузники, щоб почати. Якщо ви вирішите піти з одноразових підгузників системі вам необхідно запастися новонароджених розміру підгузників, і ви можете розглянути можливість покупки підгузників відро. Незалежно від підгузків метод ви не вибрали вам необхідно дитячі вологі серветки, пелюшки сповивання і деякі форми лікування підгузників висип.

3. Коли ви і ваша дитина готові покинути лікарню і голову по дорозі додому ви повинні мати автокрісло безпеки. Авто.сіденья безпеки відповідно до законодавства та більшість лікарень не буде навіть дозволить вам залишити без одного. Дуже важливо, що ви переконаєтеся, що ваш автомобіль безпеки сидіння не відкликаний і що вона підходить для немовлят. Зазвичай сидів при столі задні сидіння, звернені носієм стилю є кращими. Крім того, якщо ваш автомобіль сидіння безпеки не вже є один в місце, куди ви хочете купити дитині позиціонує голівка. Новонароджені не в змозі контролювати їх шиї і голови, так позиціонер притискається їх в сидіння автомобіля безпеки комфортно.

Природно, є набагато більше там, що ви хочете, і буде потрібно для Вашої дитини. Просто майте на увазі, що ваша дитина хоче тільки для вас, щоб любити їх і задовольнити свої основні потреби.