поради про те, як завагітніти з похилим матки

Ви тільки що дізналися, що у вас є похилі матки? Ви, можливо, нервової про вашу майбутню вагітності. Ви повинні намагатися знайти поради про те, як завагітніти з похилим матки. Найменше, що ви можете турбуватися про те, похилі матки є неможливість завагітніти, Є насправді багато рішень, чим можуть допомогти ваші турботи про вагітність.

Матка природно призначено бути у вертикальному положенні в тіло жінки. Це дозволяє матці, щоб розмістити і утримувати зростаючий плід протягом 9 місяців або до дня доставки. Останнім часом 20% жінок страждають від порушень в матці, вони були клінічно визначаються мати похилу матки. Ця умова має можливість зіпсувати з вами вагітності і може відвернути вас від проведення дитині успішно протягом усього терміну вагітності.

Похила матки може бути основною проблемою або може бути просто ускладненням іншою проблемою, як ендометріоз. Медико-хірургічного лікування настійно рекомендується, якщо похила матки значно неприємності вашої вагітності і бути в змозі перешкоджати інші можливі ускладнення, як викидень.

Хоча вона має деякий вплив на вагітність, вона не буде в будь-якому випадку впливає на фертильність. Жінки з цим ситуація зазвичай мають однакові шанси завагітніти в порівнянні з тими з нормальною маткою, виконавши наступні кілька трюків.

Після статевого акту, помістіть деякі подушки під сідниці, щоб підняти стегна області. За допомогою цієї техніки сперматозоїди легше підійти до маткової труби. Вона також може регулювати положення матки до тим часом. Це, отже, збільшити шанси завагітніти.

Відвідайте лікаря для обстеження, щоб підтвердити якщо у вас є інші проблеми, такі як ендометріоз. Якщо ця інформація підтвердиться, щоб мати один, не роблять його затриматися мати його лікувати негайно. Або ж це може призвести до погіршення проблеми зі здоров’ям, крім викидня і безпліддя. Як тільки ваша отримує лікування ендометріозу, ваша матка буде в кінцевому рахунку знайти свій шлях у нормальне положення і більше не буде бути проблемою.

Ви також можете спробувати операцію, звану матки підвіски. За допомогою цієї процедури, матка поміщається в ідеальному положенні. Його метою є зробити матки обличчям вперед, а не протистоячи тому. Це незначна операція, яка тільки вимагає мінімального інші операції посту. Без інфекції, він не займе багато часу, щоб залікувати.

Зазначені стратегії лише деякі з тих, що ви можете зробити, щоб позбутися від вашої проблеми про те, як завагітніти з похилим матки. Є й інші методи, які ви можете спробувати. Важливо те, що ви робите, не робіть цього без схвалення вашого лікаря. І завжди пам’ятайте, що похила матка не може будь-яким чином перешкодити вашій фертильності.