поради, як вашій дитині спати всю ніч

Ви можете відчувати, що отримання вашої дитини спати є найскладнішим річ ​​про те, нового батька. Проблеми дитячому сні здаються майже універсальні, і це поширена думка, що позбавлення сну просто обряд посвячення для нових мам і тат. На щастя, це міф, який може бути розсіяний.

Коли ви з нетерпінням відлік днів до народження вашої дитини, ви, ймовірно, поняття не мав, скільки сну ви збиралися втратити або те, що платні це займе. Хоча немає нічого настільки ж захоплюючим, як приносячи нове життя в світі, рівень виснаження ви відчуваєте зараз не те, що вам могло підготувати заздалегідь.

Будьте сильні. Є прості методи, щоб отримати дитину спати яке можна реалізувати з самого початку. Новонароджений має їсти кожні кілька годин, так що перші кілька тижнів може бути виснажливої ​​для годуючої матері, які не можуть розділити режим годування з її партнером. На щастя, ви можете легко допомогти вашій дитині придбати навички, необхідні, щоб заспокоїти себе спати.

Нижче наведені деякі поради про те, як навчити вашої дитини поставити його або себе спати спочатку, а також після пробудження в середині ночі.

• Як тільки ви досягаєте точки, де годуваннями можуть бути розміщені 3-4 годин один від одного, працюють на тому, сном з 7-7:30. На цей раз, здається, працюють краще за все для дітей, і це гарна звичка, щоб прищепити на початку свого життя.

• Якщо ваша дитина завжди засинає біля грудей або під час годування з пляшечки, змінити порядок рутини в нічний час, так що годування не відбувається безпосередньо перед сном, коли вони знаходяться на їх sleepiest. Тільки будучи в змозі заснути під час їжі, це дуже поширена проблема, яку важко зламати. Укладання вашої дитини в ліжко сонним, але ще не спить це найкращий спосіб для просування навичок самостійної заспокоює.

• Тепла ванна може бути дуже розслаблююча для перевтомився дитини після дня гри. Спроба намітити ванну після вечірнього годування, то обіймати дитину в кріслі-гойдалці перед введенням його або її в ліжко на ніч. Якщо ви можете пов’язати ванної та гойдалки час з вітром вниз період він допоможе ваш малюк зможе заспокоїти себе без їжі.

• Переконайтеся, що ваша дитина спить в одному місці для дрімоти і сну. Якщо ви не робите те сімейне ліжко Ліжечко є кращим місцем для дитини. Це може збити з пантелику вашої дитини, якщо їх спальне місце часто перемикатися назад і вперед з гойдалок, на сидінні автомобіля, а потім планера. Важливо, що у них є послідовне просторі вони можуть навчитися асоціювати зі сном.

• темній кімнаті, тим краще. Якщо розплідник отримує багато світла протягом дня розглянути питання про створення тіні затемнення. Білий шум машини або навіть простий вентилятор спрямованих від ліжечка може бути корисно, щоб заглушити звуки вторгаються з інших частин будинку.

• Вимовте ту ж фразу щоночі, такі як “Це нічний час, і всі діти сплять зараз”. Таким чином, якщо ваша дитина не йде право спати, і вам необхідно, щоб повернутися до деяких словесні запевнення ви можете повторити те ж саме фрази.

• Допоможіть дитині сформувати прихильність до «люба», такі як невелике ковдру або опудала тварин, що вони можуть спілкуватися з сном. Це служить заміною комфорт у вашу відсутність.

Як ви реалізуєте вище поради пам’ятати, що вашою метою є, щоб допомогти вам дитині навчитися засинати самостійно. Це стимулюватиме хороші звички сну протягом усього життя. Навіть ставши дорослими, ми були моменти неспання протягом всієї ночі і повинні бути в змозі поставити себе спати. За допомогою цих методів буде вчити дитину, щоб заспокоїти себе, і в кінцевому підсумку вони зможуть повернутися в сон без вашої допомоги. Коли ваша дитина добре спить, ви теж – і будь-яка нова мати знає, що сон хорошою ночі цінується на вагу золота!