початку запліднення – росту дитини і розвитку протягом тижня 3 & 4

Коли ви 3 тижні вагітності, сперма входить в контакт з яйцем всередині маткової труби і відбувається запліднення. Але ви навіть не усвідомлюєте, що ви задумали, оскільки ви не пропустите період. Тиждень 3 є фактичний початок вагітності, а також час, коли стать дитини визначається.

Деякі жінки відчувають невеликі кров’янисті виділення і кровотечі через переміщення заплідненої яйцеклітини в матку. Вони навіть можуть відчувати нудоту, але немає нічого, щоб хвилюватися о.

3-й тиждень вагітності це час, коли лікарі зазвичай призначають таблетки фолієвої кислоти, як це допомагає в запобіганні дитину від дефектів.

Протягом цього тижня, амніотичної рідини починає збір навколо клітин, які складають ембріона. Це допомагає у пом’якшенні вашої дитини протягом усіх дев’яти місяців вагітності.

Протягом цього часу дитина росте дивно швидко, але все ще занадто мала, щоб виявити неозброєним оком. Але це буде швидко змінюватися протягом декількох тижнів, які приходять. Вона починає розвиватися його голови, спинного мозку і шлунково-кишкового тракту.

Ви навіть помітите, що ваша талія розширюється, але ви не повинні боятися ваги, яке неминуче в цей час. Насправді, це дуже природний і здоровий, щоб набрати вагу під час вагітності якомога більше, це пов’язано із зростаючим плаценти, навколоплідних вод, а також збору флюїдів в тканини і дитини. Збільшення ваги також через накопичення материнського жиру, який допомагає в підтримці грудного вигодовування.

Третій тиждень вагітності це час, коли багато зміни можуть відбутися у вашому тілі. Оцінити ці зміни і пам’ятати, що вони допомагають у підтримці вас і дитини під час вагітності.

Коли ви перебуваєте 4 тижнів вагітності, ваша дитина складає близько ½ до 1 мм завдовжки. Велике досягнення для маленького! Програма почне вкладення найглибшого в матку підкладка як амніотичної порожнини і плацента починає формуватися.

Плацента допомагає в транспортуванні кисню і поживних речовин до дитини від судинних мереж і кров з вашого тіла. 4-й тиждень вагітності саме час, коли ваша дитина починає розвиватися його органів, як різні верстви клітини розвиваються у вашому тілі.

Симптоми вагітності більше, на четвертому тижні. Ранкова нудота, запаморочення, і ніжна або біль у грудях є одними з найпоширеніших симптомів протягом четвертого тижня. Інші симптоми, такі як нудота, втома, перепади настрою і може також відбутися в цей час.

4-й тиждень який знаменує 1 місяць вагітності насправді Вея вирішальне значення для жінки та її дитини, а це час, коли плід схильні до різних видів порушень. Таким чином, дуже важливо, щоб мати бере всі турботи про себе, почавши приймати здоровою і збалансованої дієти.

Це час, коли вона повинна багато відпочивати і повинні відмовитися від куріння і вживання алкоголю. Це навіть рекомендується запланувати зустріч з вашим акушером. Ведення вагітності дуже важливо під час перших тижнів вагітності, які мають вирішальне значення для розвитку вашої дитини.

4-й тиждень вагітності цей час, коли, разом з плацентою, пуповиною розвивається, яка допомагає у постачанні кисню та інших поживних для плоду. Це попереджає вас бути дуже обережним про ваше харчування під час вагітності.