початку ранкової нудоти

Почала ранкового нездужання для більшості жінок це перша ознака вагітності. Що конкретно викликає ранкову нудоту невідомо. Є два популярних теорій за настанням ранкової нудоти. Деякі дослідники вважають, що ранкове нездужання є результатом хімічних змін в організмі матері, оскільки вона вносить корективи на захист зростаючого дитини. У той час як інші дослідники вважають, низький рівень цукру в крові є винуватцем.

Радикальні гормональні зміни, які відбуваються, щоб компенсувати для дитини вважається причиною нудоти і блювоти, пов’язаних з вагітністю. Рівні естрогену і прогестерону починає підніматися за неймовірними цінами. Обидва гормону пов’язані з розвитком репродуктивної системи.

Ембріонального дослідження показують, що ферменти, відповідальні за допомогу плода і плаценти прикріплюються до стінки матки може бути причиною нудоти і блювоти. Величезна кількість енергії потрібно, оскільки зв’язок між матір’ю і дитиною встановлюється з підключенням через плаценту, це, як вважають, причиною зниження рівня цукру в крові. Зв’язок між нудотою і низький рівень цукру в крові був створений з роботи, присвячені діабету.

Ці два методи вважається в даний час вирішити нудоти, пов’язаних з ранкової нудотою, контролюючи дієту і точкового масажу. Для отримання додаткової інформації відвідайте Remedies.com Ранкове нездужання.