прекрасні поради душа дитини етикету

Дитячі душі дуже популярні і один користувальницький, що більшість матерів-к-бути практикою в багатьох країнах. Душа дитини є соціальним подією і не тільки для подарунками. Ось чому деякі правила етикету повинні бути дотримані. Там різні ступені етикету, які слідують від країни до країни, але ось ще деякі знайомі.

1. Душа дитини має бути проведена коли-небудь до народження. Звичайна практика полягає в його місяця до двох місяців до народження. Деякі люди були зміни цього навколо і мають душа дитини після народження. Сприятливе річ про те, партія до народження в тому, що мати може придбати предмети, які необхідні, але не дали на дитину душ.

2. Як правило, людина, яка є близьким другом пройде партії для мами-к-бути. Члени сім’ї та люди, з якими вона працює, як відомо, проведення дитячих душ.

3. Душа дитини повинна бути надана для кожної дитини, а не тільки для тих, що народилися першими матерів. Вагітність є причиною для радості, так що немає нічого поганого в тому кидали душа дитини для наступних дітей.

4. Дарувати подарунки, пов’язані з немовлятами, що потрібно робити. Якщо ви не впевнені, що це хлопчик чи дівчинка, то ви можете вибрати нейтральні кольори, щоб дати як подарунки. Вибрати подарунки, які практичні для потреб дитини, як вологі серветки, підгузки, одяг, і ковдри.

5. Хост захоче встановити гри, щоб зробити його більш інтерактивним подією, але це не є необхідністю. Головне, що потрібно дивитися на це напої, їжу, і щось, щоб підтримати розмову цікавим. Один акуратний Ідея мати невеликий налаштування книгу так гість може написати персоналізоване записці до нової мами.

6. Кількість людей, яких ви можете запросити буде змінюватись в залежності від розміщення в місці, яке вибране. Іноді меншу сторону можуть бути проведені до і потім планувати більший після народження дитини.

7. У вихідні дні загальний час мати дитини душ, так як це саме просте час для людей, взяти участь у заході, що останні 2 до 3 годин зазвичай. Якщо все йде добре на дитину душ тоді, цей час може бути продовжено.

8. Господар, як правило, тягар планування і вартість душі, але, можливо, захочете співпрацювати з близькими друзями.

9. Будинок господарем є загальним місцем, щоб мати партію і робить речі більш розслабленим. Це, ймовірно, заздалегідь повідомити мамі, щоб бути таким чином, щоб не дати їй занадто багато подиву та емоційного виснаження.

10. Індивідуально друковані запрошення не є обов’язковою вимогою. Є багато магазинів, Täht продають вітальні листівки, канцелярські товари з дитиною теми. Відправка карт принаймні за три тижні до партії рекомендується. Це дозволить гостям час вони повинні відповісти на запрошення. Це дуже важливо мати закритих напрямках.

11. Тема повинна вважатися додати приємно торкатися і зберегти його від нудної. Розважитися прикраси або навіть костюм може принести захоплюючий елемент на вечірку.

12. Постарайтеся, щоб привітати кожного гостя особисто, і, коли вони залишають дає їм велике спасибі. Господар ніколи не слід залишати в ході заходу і потребує турботи про потреби гостей.