причиною безпліддя стикаються чоловіки

Чоловіки спокійно впоратися з болем дружин, які бажають вагітності місяць за місяцем, і не завагітніти. Вони дивляться друзі приводять своїх дітей ігри з м’ячем і варити виходи і їхні серця болять з внутрішнім тиха біль. Ти біль не непоміченими. Ви не самотні в цій болю. Існує велика допомога для вас і вашого чоловіка. Сорок відсотків зачаття труднощі лежать в чоловіки. Деякі з питань, включають низьку кількість сперматозоїдів, низька активність сперматозоїдів і сперматозоїдів деформації. Ці питання викликані низкою проблем зі здоров’ям.

Хіміотерапія може привести до пошкодження сперми. Якщо ви коли-небудь відчували хіміотерапії ви можете хочете, щоб ваш сперми оцінюється перш ніж намагатися завагітніти. Лікар родючості зможуть дати належний аналіз здоров’я вашої сперми і кількість, і може бути в змозі запропонувати варіанти, які збільшать ваші шанси на досягнення вагітності. Крім того, якщо людина бажає мати дітей в майбутньому, і готується до хіміотерапії його сперму можна заморозити для подальшого використання. Це може бути дуже вигідним варіантом, який знімає страх для пар, які бажають завагітніти після хіміотерапії будуть завершені.

Зловживання стероїдами, незаконний обіг наркотиків та зловживання алкоголем може вплинути на здоров’я сперми і може призвести до безпліддя і навіть безпліддя. Зловживання тютюном, а також надлишок алкоголізму може пошкодити сперму залишаючи тривалий ефект. Неправильний вибір часу життя може впливати на фертильність чоловіка. Ці питання необхідно вирішувати. Процеси детоксикації доступні і можуть запропонувати надію.

Погане харчування може впливати виробництво сперми і здоров’я. Основні поживні речовини, необхідні для правильного виробництва сперми, таких як цинк, вітаміни групи В, фолієва кислота, а також антиоксиданти. Харчування листові зелені овочі, приймаючи багатьох вітамінів і видалення надлишку цукру з раціону необхідно. Там може бути несприятливий вплив на виробництво сперми і фертильності через неадекватну дієти та харчування.

Травми або хвороби в дитинстві може стати причиною безпліддя у чоловіків. Вітряна віспа та Свинка може призвести до безпліддя у чоловіків дітей. Висока лихоманка, димоходи й віруси можуть викликати вироблення сперми зменшується.

Бачачи, лікар може допомогти людині стикаються з питаннями безпліддя. Існує допомогу доступна для чоловіків з низькою кількістю сперматозоїдів. Існує допомогу доступна для людей, які готові піти на зміни способу життя, які повинні бути зроблені в області дієти та харчування. Лікар родючості буде ходити чоловіків через належні кроки, щоб збільшити свій рівень народжуваності і допомогти досягти мети вагітності.