причин безпліддя стрес

Стрес, викликаний 30% проблем безпліддя. Його ефект варіюється від людини до людини. Дослідження показують, що вагітність має високий рівень у період, коли люди щасливі і розслабленим. Жінки, як правило, менше, якщо овуляція підкреслюється тим жінкам, які навряд чи будуть відчувати стрес, мають більше шансів запліднення. Сучасне лікування безпліддя просуваються на більш високому темпі, що навіть якщо стрес є основною причиною безпліддя, різні методи і препарати є готові рішення цієї проблеми.

Жінки, які є стрес може порушити гормональний відносини між яєчників, мозку і гіпофіза несе за собою порушення дозрівання яйцеклітини і овуляції процедури. Людина, яка перебуває в стані стресу стикається з декількома перетвореннями нейрохімічні, що може випустити гормони для того, щоб захистити організм від інших зовнішніх сил, які можуть зашкодити його. Таке вивільнення гормонів може вплинути на звільнення яйце в жінки і впливають на виробництво кількості сперматозоїдів в людині. Це також може змінити потік гормонів гіпофіза нервової системи, контролюючи маткових труб і яєчників.

4 з 10 пар з діагнозом безпліддя без певних причин. Лікарі висновок, що стрес може бути частково звинувачувати в цьому. Навіть найкращий лікування безпліддя може потерпіти невдачу, якщо стрес пацієнта настає всіх серій лікування і тест виявляється тиск через напружений графік і випадкові подорожі, що деякі різні допоміжні репродуктивні технології вимагають. Примусовий, думаючи, що ці зусилля, можливо, не може взяти тіло на ряд психологічних, емоційних і фізичних побоїв. Як звичайно, такі проблеми, як імпотенція і передчасна еякуляція ознаки і симптоми, які пацієнт чоловічої статі, хто хоче зачати дитини знаходиться в стресі.

Лікування стресу так само, як додати пару стресу більше, оскільки зусилля. Якщо стрес може привести до безпліддя, безпліддя призведе до більшого стресу і приводить до нескінченних жорстоким коло агресивної поведінки. Тим самим одним з надійних способів усунення стресу є скорочення цього кола, що робить кінець на його знищення. Стрес є як літак, який набирає швидкість, як це злітає з злітно-посадкової смуги. Якщо не перевіряти і підтримувати, це може в кінцевому підсумку збій. Перемогти безпліддя стрес є розпливчастим, але спроба зниження це правдоподібно діяльності.

Один із способів досягнення цієї мети є через голковколювання, йога розтягування, гарне харчування і позитивну поведінку. Ці методи могли зрушити фокус від утомливих епізод життя для звичайних пару надихнув маючи намір батьків читати, щоб зачати дитину. Семінари в області зменшення стресу та управління може зменшити втому, гнів, ненависть і депресії, які часто бачили в безплідних людини. Але майте на увазі, що управління стресом і семінари не лікують безпліддя-це тільки встановлює найвищу ставку, що запліднення і вагітність може бути успіх.