продукти є, коли намагаєтеся зачати дівчинку

Більше батьків, ніж ви, мабуть, розуміють б, за наявності вибору, як вибрати стать своєї дитини. Це, швидше за все, у випадку, якщо у них вже є дитина, і вони хотіли б, щоб збалансувати свої сім’ї, а тим більше, якщо вони мають двох або більше дітей того ж статі. Якщо Ви бажаєте, щоб є дочка, і цікаво, які продукти є, коли намагаються зачати дівчинку, ваша дієта, звичайно, може допомогти, коли справа доходить до визначення статі вашої дитини.

, Коли в надії мати дочку, ви повинні як правило, намагаються не їсти і не більшою, ніж рекомендована добова споживання калорій. Вважається, що жінки, які їдять з перевищенням своїх щоденних потреб, більш імовірно, щоб зачати сина.

Багато продукти є, коли намагаються зачати дівчинку дуже поживні, і це звичайно не викликає ускладнень, щоб включити їх у будь-якій дієті. При спробі завагітніти, більшість жінок природно їх споживання продуктів, багатих кальцієм для захисту своїх власних кісток. Однак, коли в надії мати дочку, не соромтеся збільшити кількість знежиреного молока ви п’єте і додати горщик з йогуртом в свій щоденний раціон. Інші багаті кальцієм продукти включають рибних консервів, з кісток лівої частини (наприклад, лосось) і брокколі і капуста.

Коли ви намагаєтеся завагітніти, загальний рада, щоб зменшити кількість кофеїну ви споживаєте, так як це може перешкоджати зачаттю. Якщо ви сподіваєтеся мати дочку, ця рада ще більш актуальним. При нормальних обставинах, вважається, що чашка або близько того кави в день, це добре, але ви повинні уникати його скрізь, де можна зачати дівчинку. Крім того, чай і кола питущі повинні враховувати кількість кофеїну, що міститься в їх повсякденних напоїв!

Інші продукти є, коли намагаєтеся зачати дівчинку відносяться горіхи, соєві боби і самі зелені листові овочі. Ви повинні подбати, щоб уникнути продуктів, які містять солі і не додавати при приготуванні цього.

Хоча немає ніяких сумнівів, що вибір ваш раціон ретельно може вплинути на стать дитини ви собі, якщо ви серйозно ставитеся до позитивного результату, ви повинні використовувати метод, який є набагато ширшим і використовує комбінацію методів, всі з яких є однаково важливими. Наприклад, необхідно розглянути питання про терміни статевого акту, положення для статевого акту і кислотності піхви.

Якщо ви хотіли б бачити перевірені і випробувані методи, які допоможуть вам, щоб ваша дочка, є відмінний гід, який базується на науковому, а не анекдотичний принципів. Вона включає в себе широкий дієтичних інформацію, включаючи повний список, які продукти є при спробі зачати дівчинку і точне Пол клініці душа рецепт, який змінює рівень рН піхви, щоб зробити концепцію дівчата більш імовірно. Крім того, Ви також можете підписатися на безкоштовну розсилку повністю, який дає поради і підказки на природному відборі статі.