пророкування статі дитини

Якщо живіт відсутня фронт і великий, то дитина може бути пророкування хлопчика. Але еволюція технології в даний час виявився якийсь механізм, у визначенні статі дитини точно. Не тільки механізм, а й наукової еволюції зробило можливим знати вагітності статі. Прогнозування статі дитини є приємним попереднього досвіду народження буде мамами. Поряд з цими технічними методами ми можемо навіть спробувати вгадати стать дитини за допомогою китайського календаря народження або китайський календар вагітності. Навіть використання Пол калькулятор допоможе.

Але використання китайської астрології, що складається з календаря народжень і календар вагітності або використання калькулятора Стать не є надійними.
Концепція дослідження виявили різні методи передбачення дитиною до фактичного зачаття. Але тут ми будемо в основному зосереджені на визначенні Стать дитини після зачаття. Різні наукові методи можуть бути використані для передбачення статі дитини, таких як сеча випробування зразків крові Пробний тест, УЗД і амніоцентезу.

Вагітним жінкам можна легко визначити стать дитини за допомогою дитини підлогу Mentor, який є торговим назвою цей аналіз крові після п’яти тижнів зачаття. Після отримання зразка крові у себе вдома зразка необхідно приділяти в лабораторії для виконання рожевий або синій або немовляти тест Пол наставника.

Аналіз сечі у вагітної дами також допомагає у дитячому пророкування статі. Сечі, як Intelligender рожевий або синій тест підлоги або тест Drano можу сказати вам, якщо ви є майбутньої матері хлопчика чи дівчинку вже в 6 тижнів зачаття. Відсоток точності цих тестів досі висить близько 80%, тоді як результати тесту Drano, як стверджується, досягає точності рівні 100 відсотків.

Амніоцентез інший тест, який проводиться, щоб дізнатися стать дитини, коли мама була б вище 35 років або коли можливість генетичного захворювання відзначений. Цей тест допомагає виявити стать дитини не раніше, ніж 15 до 18 тижнів. Рівень точності з цим тестом пагони до 99 відсотків.

УЗД або УЗД це механізм, який користується великою популярністю. За допомогою пристрою, що використовуються для виконання УЗД, акушер може показати дитині на екрані після 15 тижнів зачаття. Цей метод дозволяє виявити плід підлоги. Цей тест може бути зроблено в будь-який час після 15 тижнів, як положення дитина не буде можливо виявити підлог у першому тесті сонограмма.

Прогнозування статі дитини заздалегідь може дати вам достатньо часу, щоб зробити всі необхідні приготування для дитини як необхідне для дівчинка і хлопчик не те ж саме. Ви можете також використовувати цей час, щоб думати про хороше ім’я для Вашого малюка. Передбачення статі дитини є самим захоплюючим, а також найбільш важливих завдань для батьків по всьому світу.