п’ять пунктів керівництво для читання з немовлятами

Чи замислювалися ви, чому деякі діти фактично самі ховають голову в заяложений Володар Кільця роману, а інші просто хочуть подивитися його на DVD? Хоча ми часто вважаємо, що є ті, хто є “читачами” за своєю природою, і ті, хто ні, ми насправді може відігравати велику роль у вихованні любові до слів в наших дітях, ніж ми думаємо, а з дивно ранньому віці.

Його зазвичай розуміють, що читання вголос корисно в розвиваються любов до книг і, отже, любов до навчання у дітей. Однак, коли повинні це все почалося? Деякі батьки починають читання своїх дітей, поки вони ще в утробі матері. Інші починають, коли ти дитина починає приносити додому книги для читання для виконання домашніх завдань. Австралійська дитячий письменник сувеніри Fox вірить в читання, щоб вашу дитину від якомога раніше, вона пропонує, “Читання вголос для дітей щодня з першого року життя до вступу до школи (і далі) змінює їх життя назавжди” (“Вісник / ВС ‘7 / 12/2003).

Отже, як ви читаєте своїй дитині? Цей простий п’ятибальною керівництво може допомогти вам почати роботу:

1. Коли читати
Знайти момент, коли ваша дитина тихо, але попередження, можливо, після годування, грають або сплять. Якщо ви добре знайомі зі звичайними вашої дитини і способи спілкування з вами, він стане легше знайти кращий час.

2. Де читати
Сядьте у приємних положення вашої дитини читати. Діти звикли пов’язувати з читанням комфорт і задоволення таким чином. Переконайтеся, що книга знаходиться близько до них, щоб вони могли побачити і помацати книгу.

3. Що читати
Є деякі дуже прості книги з картону, або тканину книги на руки, щоб читати. Не тільки історії, але книги з піснями та віршами відмінні, як інтерактивні книги з речами, щоб помацати, відчути і почути є дуже привабливими для дітей. Керівник в місцевій бібліотеці або книжковому магазині – є чудовий вибір на вибір в ці дні. Спеціальні електронних книг також хороший варіант. Наприклад VTech фліп. За статтею «Електронні книги для дітей” (dbReaders), це версія дитину з Kindle, Nook або Sony Reader, і в повному кольорі з анімацією та ілюстраціями.

Книги про речі, які ви, можливо, зробили, і не бачили з дитиною є відмінним способом розширити і зміцнити на останні події. Наприклад, якщо ви бачили качок в парку, читати книгу із зображенням качок в ньому.

4. Як читати
Читайте з анімацією у вашому голосі. Не турбуйтеся про почуття нерозумно, ви будете винагороджені, коли Ваша дитина росте любити окремих частин книги, тому що з звуків, які ви робите. Це також відомо як “голос перегину» і визначається як «те, як ми змінити тон нашого голосу, щоб підкреслити ключові слова” (“Говорячи про мови”, Харрінгтон і Le Beau).

При правильному тоні і перегину відповідає розвитку дитини ви можете прочитати майже все. Редакційна частини газети можна навіть читати, щоб заспокоїти дитину, якщо тон голосу правильно!

Використовуйте всі органи чуття. Якщо історія вітер, потім обережно дути в шию вашої дитини. Якщо історія є рух, то відмов дуже обережно, на коліно. Якщо крокодил “клацає”, потім акуратно претендує на “SNAP” животика вашої дитини пальцями. Як тільки вони ознайомляться з історією вони почнуть “звиватися” в чудовому очікуванні, коли “крокодил готується хапати”. Це насправді викладання історії передбачення (знаючи, що буде далі).

5. що тоді?
Як тільки у вашої дитини є кілька книг, які вони хотіли, то залишимо їх у доступних для них місцях, щоб знайти, в нижній частині книжкової полиці або корзини. З часом ви почнете бачити їх витягуючи книги і “читати” їх для себе. Вони будуть гортати сторінки і балаканини до себе. Ви можете навіть почути, що вони починають імітувати голоси, які ви робите. До того часу, вони можуть пересуватися по будинку що буде приносити свої улюблені книги, щоб ви прочитали на них. Чудово, але розуму справа, коли ви намагаєтеся, щоб приготувати обід!

Навичок і використовується для попереднього читання “може почати розвиватися з самого раннього віку. Навички, такі як проведення книги в правильному положенні, перевертаючи сторінки в послідовності (дітей, у віці чотирьох місяців, можете перегорнути сторінку книги на дошці з їх кулаком, як ви читаєте на них), досліджуючи фотографії та дізнавшись, що слова читаються, щоб розповісти історію. Всі ці необхідні навички для дітей вчиться читати.

Найголовніше, читати для задоволення!

Читання не про спробу підштовхнути ваша дитина була обдарованою дитиною, а про надання дар історії, щоб вашій дитині. Відкриття того, що є щось прекрасне, на сторінках книги є кращим Урок читання ви ніколи не може дати вашій дитині, а коли вони підростуть, вони можуть просто носити роману останніх дітей навколо з ними, а не Nintendo DS