підготовка до ЕКЗ

Коли ви знаєте, що це “всі системи” і у вас є попередня дата на увазі, ви можете думати про підготовку до ЕКЗ і що ви можете зробити, щоб забезпечити собі найкращі шанси на успіх. Для більшості жінок, весь процес може бути розумово і фізично зливу, так і емоційно складні і готуватися до дороги, ви можете зменшити вплив стресу і поліпшити свою родючість.

Ми всі знаємо про важливість здорової дієти, але коли ви намагаєтеся зачати, є більший акцент на забезпеченні того, щоб все, що ви їсте, добре для вас. Ви повинні зосередитися на уникаючи нездорової їжі, виключаючи продукти з добавками, і ті, з транс-жирами.

Ви повинні їсти широкий асортимент свіжих фруктів і овочів, прагнемо до того, що ці органічні щоб уникнути ковтаючи пестицидів. Органічні пісне м’ясо можна вживати в помірних кількостях, як може молочних продуктів. Деяким жінкам корисно приймати фахівець допологової доповнення, хоча це слід розглядати як щось удосконалення вже здорового харчування, а не замість.

Те, що ви п’єте, теж важливі. Мати як мінімум 2 літри фільтрованої води в день і уникати напоїв, що містять кофеїн. Є декілька досліджень, які показують, що зелений чай дуже корисний при підготовці до ЕКЗ, і це може стати частиною вашого щоденного споживання рідини.

Стрес, як вважають, роблять негативний вплив при підготовці до ЕКЗ. Тим не менш, це часто самого лікування, який викликає стрес, а не зовні подій. Деякі жінки вважають, що візуалізація може допомогти. Спробуйте уявити собі позитивні сторони-фолікул набряк, запліднення яйця і успішної імплантації. Крім того, ви, напевно, знаєте, що допомагає вам розслабитися, чи так це хобі, деякі ніжний гуляти, читати або щось ще, намагаюся робити це часто. Якщо це інші аспекти вашого життя, які викликають стрес, подивитися на можливі рішення, наприклад звернутися за допомогою на роботі чи вдома.

Деякі клініки родючості рекомендувати акупунктуру як спосіб підготовки до ЕКЗ. Ця техніка включає вставки дуже тонкі голки, щоб стимулювати певні точки, які можуть вплинути на репродуктивні органи. Це, звичайно, добре варто запитати свого лікаря, якщо вона рекомендує це лікування.