підліткова вагітність – не завжди аварії

Це було не так давно, що молоді люди сказали батькам, що якщо вони збираються завести дитину, щоб зробити це в їхніх ранніх 20-их. З тих пір наша позиція з дітородного істотно змінилася. Жінки вже не просто як очікується, сидіти вдома і виховувати дитину, вони мають свої власні повністю незалежною життя і кар’єри, і більше жінок проходять через середню освіту, ніж чоловіки.

1. хотів підліткової вагітності

На кожен випадок ви чуєте на новинах про незаплановану вагітність підлітків, наприклад, коли захист не використовуються або використовуються, але не працював, є також випадки, дуже добре спланована підліткових вагітностей. Вірте чи ні, деякі жінки все ще чіпляються за старомодні роль виходячи з дому і ростити дітей. Тепер, це не обов’язково погано. Подивимося правді в очі, переважна більшість людської популяції дійсно хочете підняти свої сім’ї на тому чи іншому етапі. Це всього лише люди, які розмістили незвично високе значення на наявність сім’ї – якомога швидше.

У більшості випадків планованої вагітності підлітків, дівчина буде рухатися разом зі своїм хлопцем, або вийти за нього заміж, з метою створення сім’ї негайно. Хоча суспільство говорить, що це занадто молода, вона ще старше, ніж багато поколінь, які йшли попереду, коли мати від 13 до 14 років не було нечувано.

2. що робити, якщо ваша дочка вагітна

Велику частину часу, ваша дочка не скаже вам, що вона вагітна. Принаймні, не відразу. Молодші дівчатка частіше довіритися їх значний іншим про вагітність, хоча в окремих випадках, дівчина не скаже, ніхто й виховувати дитину самостійно. Молоді дівчата, для яких вагітність була випадковість willusually довести це дитина в свої існуючі сім’ї. Це ставить стресу на домашнє господарство як дочка стає матір’ю, а мати повинна крок назад у ролі бабусі – і все ж бути практичний вчитель до досягнення її дитиною не може бути самодостатнім з дитиною.