пісні душа дитини великий фон, щоб відкрити новонароджених подарунки дитині

Кожен любить хорошу пісню поп-паз, так що чому б не вибрати пару з тих великих хітів, щоб грати у вашій душа дитини поки мама відкриває всі дивовижні подарунки новонародженій дитині. Дві великі пісні, які були хітами кілька років тому були Мераї Кері “Always Be My Baby”, і Брітні Спірс “Baby One More Time”. Ці пісні зробить всіх ваших гостей стояти на ногах і танцювати навколо!

“Always Be My Baby” має великий удар і дивовижні тексти. Слова можуть бути легко інтерпретовані від матері до її дорогоцінного дитини. Матері кажуть, що не важливо, скільки їх дитина підросте, вони завжди будуть їх дитини. Цей дивовижний удар починається словами: «Ми були як один на мить у часі і здавалося вічним, що б Ви завжди будеш моїм, а тепер ви хочете бути тут, так що я дам вам літати, тому що я знаю, в моєму серці нашої любові ніколи не помре, ви завжди будете частиною мене, я частина тебе нескінченно “.

Мати відчуває дев’ять місяців ніс її дитини, перш ніж вона народжує. Це одне з кращих часів в її житті, де вона відчуває, що вона одна з дитиною. Ця пісня може бути витлумачено як вираз відчуття того, що однією з дитиною, а потім дивитися йому або їй вирости і зробити своє власне життя. Один з моїх улюблених частин, коли Mariah Carey співає: «Хіба ви не знаєте, ви не можете втекти від мене, Oh Darling заподіяти вам завжди будеш моєю дитиною.” Кожна мама відчуває, що це, незалежно від того, скільки років її дитина отримує, вона знає, що вони завжди будуть її дитини.

Незабутній хіт Брітні Спірс “кінця 90-х,” Baby One More Time “є пісня, що всі ваші гості будуть знати і співати. Незалежно від віку, більшість людей чули знамениту пісню багато разів. Цей чудовий для співу і танців. Номер один поп-хітів починається з повторюваними “О, дитинко, дитинко.” Коли ви граєте в цю пісню, ваші гості будуть йти дикої природи, особливо якщо мама знаходиться в процесі відкриття подарунків душа дитини. Існує насправді частиною пісні, яка описує відчуття, що можуть бути застосовані до матері.

Ми всі знаємо, мами можуть бути надмірно час від часу і може майже божеволіють, коли їх діти не перебувають під їх контролем. Я дуже люблю частину пісні, коли поп-принцеса співає: «Покажіть мені, як ви хочете, щоб це було, скажи мені, тому що, малюк” Мені потрібно знати, що тепер у нас є; Моя самотність вбиває мене, я повинен зізнатися, , я все ще вірю, Коли я не з вами, я зійду з розуму ».

Тим не менш, моя улюблена частина всієї пісні, які я думаю, безперечно нагадує слова матері до своєї дитини, коли Брітні співає: “Причина, я дихаю, це ти.” Існує повір’я, що говорить, що коли у людини є дитина, вони перестають життя для себе і почати жити для своєї дитини. “Baby, One More Time”, ймовірно, одна з кращих поп-пісень для душу, що всі ваші гості будуть насолоджуватися.

Поп пісні відомі своєю класний б’є, запам’ятовуються тексти, і здатність змусити людей встати і танцювати. Використовуйте пару з них, які відносяться до або згадувати слово “Baby” і включити їх як частину вашої музики для душу дитини. Вони, безумовно, підняти веселощі і сміх для відкриття новонароджених подарунки для дитини!