репродуктивна медицина для чоловіків і жінок

Репродуктивна медицина була навколо протягом століть. Насправді перша відома книга з акушерства та гінекології, «Повна книга ефективні рецепти для хвороб Жіночі, був опублікований в Китаї в 1237 році н.е. Ця область медицини і науки отримала всесвітню увагу від лікарів, лікарів і представників альтернативної медицини.

В останні кілька десятиліть безпліддя була на підйомі, в той час як деякі звинувачують цю тенденцію на високий рівень стресу, випробовується парами інші вважають сексуальне та репродуктивне здоров’я або погане здоров’я, щоб бути основною причиною занепокоєння. Незважаючи на загальне переконання, що нездатність завагітніти виключно, пов’язаних з репродуктивним здоров’ям жінок, дослідники тепер вважають, що обидва здоров’я жінок і здоров’я чоловіків можуть бути відповідальні за безпліддя. У чимало випадків запліднення не може відбутися через невідомих причин.

Якщо ви намагалися завагітніти протягом більше року і не в змозі, це може бути час, щоб розглянути питання про відвідування центру репродуктивного здоров’я. Репродукції ліки може бути в змозі визначити причину проблеми і відповідної репродуктивної лікарських засобів може бути в змозі допомогти створити умови для родючої вагітності.

Лікаря ви йдете до про ваші симптомах жіночого безпліддя може запропонувати деякі зміни в житті мине, перш ніж шукати в подальше лікування безпліддя. Вас можуть попросити скинути чи набрати вагу, кинути палити, уникати кофеїну та алкоголю і триматися подалі від надмірних фізичних навантажень. Доктор також подивитися на діаграму овуляції і просимо Вас планувати свою сексуальну активність відповідно з часом у вас відбувається овуляція.

додаткові кроки

Якщо життя змінює лікар просить вас зробити, не допоможе вам уявити собі, вам буде надана можливість взяти родючості ліки. Ці лікування безпліддя використовуються викликати овуляцію і є сильна ймовірність багатоплідних пологів.

Якщо проблеми залишаються родючості є можливість хірургічного втручання. Ваша маткових труб може бути заблокована. Операція може знадобитися для видалення кісти, міоми і рубцевої тканини. Ви можете навіть вимагають лікування ендометріозу. Іноді операція як і раніше не зможуть вирішити цю проблему, і ви повинні будете піти на наступний крок.

допоміжних репродуктивних технологій

Застосування допоміжних репродуктивних технологій використовується приймаючи людську сперму і яйцеклітини або ембріони в лабораторії, щоб допомогти з концепцією процесу. Це дійсно останнім засобом лікування безпліддя. Яйцеклітин і сперми, знайдених в лабораторії може бути від вас і вашого партнера, або вони можуть бути зроблені іншими людьми.

Як частина вашої програми лікування безпліддя ви можете вирішити, брати участь з штучним заплідненням. Це коли сперма збирається і обробляється в лабораторії, а потім вставляється безпосередньо в шийку матки або матки.

Запліднення (IVF) є процесом, в якому яйце видаляється з жіночого і змішують зі свіжою сперми донора. Як тільки суворі критерії ембріон був зустрінутий і команда лікування безпліддя вважає суміші, за ембріоном, він потім передається на жінок, що проходять лікування безпліддя. Для фахівця з безплідності це один з декількох поширених методів лікування, і багато жінок брати участь у цій процедурі.

Є й інші варіанти, а в тому числі заморожених ембріонів і альтернативні методи лікування безпліддя. Існує також ситуація, коли є проблеми з чоловічої фертильності.