родючості і несприятливих наслідків тютюну

Вплив куріння тютюну на репродуктивну функцію і фертильність

У порівнянні з чоловіками, куріння може негативно позначитися на репродуктивних органів у жінок і на здатність жінки до зачаття.

Куріння може також створювати складнощів під час вагітності, яке може зашкодити матері і дитини. Жінки курці також мають більш високим ризиком зростаючий плаценти занадто близько до відкриття матки. Передчасна мембрани розривів і плаценти можуть також відокремлюватися від матки до фактичного часу. Всі ці проблеми у свою чергу може призвести до кровотечі, передчасні пологи і навіть невідкладного кесаревого.

Було встановлено, що жінки, які курять і використовувати оральні контрацептиви, як протизаплідні таблетки є більш схильні до розвитку тяжких серцево-судинних побічних ефектів, як утворення тромбів і можуть страждати серцевого нападу або інсульту.

Жінки, що палять можуть виникнути проблеми із зачаттям у той час як жінки, які курять під час вагітності, частіше мають викидня або передчасних пологів порівняно з некурящими вагітних жінок.

Крім того, куріння може вплинути на менструацію у жінок, незалежно від віку. Поставка яєць повідомлення може знизитися навіть у молодих жінок через куріння. Крім того, жінки курця можуть зіткнутися з менопаузою рано, таким чином, їх здатність до зачаття може припинити в більш ранньому віці.

Причини знецінення

Дослідження ще не були повністю успішними в пошуку, механізм, за яким куріння впливає на репродуктивну здатність жінки. Тим не менш, це може бути будь-який, від тимчасового загальним порушенням функції матки мутагенних пошкоджень з яйця. За словами медичних експертів, всі ці фактори явно вказують довгостроковий збиток для плоду від куріння ще до зачаття.

Як Лупрон, куріння також розглядається як причина, збільшують ризик розвитку остеопорозу у жінок.

вплив куріння тютюну на лікування безпліддя

Жінки, що палять часто вимагають приблизно в два рази ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення) намагається завагітніти, ніж у некурящих. Було повідомлено, з вивчення IVF що більш високі дози гонадотропінів необхідні курців жінок, щоб стимулювати їх яєчників. Крім цього, жінки, як повідомляється має нижчий пік estardiol рівнів, більше відмінено ціни імплантації, а також вони повинні пройти більш циклів з використанням не вдалося зробити в порівнянні з некурящими.

Тим не менш, вона не може бути можливим, щоб подолати зниження природної родючості, викликаних курінням по допоміжних репродуктивних технологій. Таким чином, куріння тютюну треба бентежитися жінок. Як чоловіки, так і жінки-партнери в парах, які мають історію безпліддя або викидня, повинні утриматися від куріння. Відмова від куріння може призвести до поліпшеної природної родючості і може допомогти в лікуванні безпліддя.