розкішний вибір дитини мішок зміни

Дизайнер підгузник мішки StorkSak стають все більш популярними через їх розкішний стиль у поєднанні з безліччю практичних функцій. Але як ви можете вирішити, які StorkSak для вас, коли є так багато вибору?

Ваша дитина сумка для мами буде прийнято скрізь з вами в той час як ваші малюки слабкий, тому оберіть той, який ви дійсно любите, а це означає, як з точки зору моди і практичності.

Елізабет – мішок StorkSak Елізабет Кращі сумки якості, виготовлені з зносостійких шкіри з короткими металеві кільця, пряжки і шпильки вона виглядає і відчуває себе як дизайнера сумку. Він має корисний масив внутрішні кишені, а також знімний тримач ізольований пляшки; зовні є більш кишень і утримувач мобільного телефону.

Лелека Сак Елізабет має традиційні погляди, і тонкий достатньо, щоб легко переносити на плечі з досконалим шкіряні ручки або через ваше тіло зі знімною ручкою полотні. Він може виконувати більшість ноутбуків, а внутрішній тримачі пляшки може бути видалена, щоб звільнити більше місця. Це ідеально підходить для використання в якості сумки для офісу Як тільки ви закінчили проведення дитини приладдя, які навколо.

Джулі – Джулі StorkSak трохи дешевше, ніж Елізабет, і має ріжучу крайку погляд. З апаратним нейлону атласу, шкіри і металу, це більше схоже на розкішні сумки, ніж дитина сумку. Він має звичайну дивовижне кількість кишень, але трохи менше, ніж висока Елізабет, так що має квадратну, більш компактний вигляд. Зміна Джулі мішок дитини має таке ж Handy аксесуари (ізольований утримувач пляшки для зміни мату і міні-сумки), як Елізабет.

Mia – Я впав стрімголов з мішком StorkSak Mia, який має всі стиль прохолодному сумочку, з звичайними StorkSak корисності. Ця сумка має довгу регульованою ручкою і магнітною застібкою для їх закриття.

Емілі – Великою популярністю користується казковий StorkSak Емілі сумку. Подібна форма в МВС, дитина Емілі зміна сумка має більше кишень на зовнішній стороні, які чудово підходять для зберігання елементів, які хочуть отримати доступ до швидко. З щіткою металу обладнання золотом, це дійсно здорово сумці!

Джеймі – інакше відомий як сумка Бред Пітт (після того як він був помічений з нею), це приголомшливий сумка унісекс ваш чоловік не будете заперечувати проведення (навіть мою сумку геть людина любить це). Місткий, щоб нести більшість ноутбуків, а також з нормальним StorkSak практичні функції, Ви будете знаходити сумку StorkSak Джеймі корисно протягом тривалого часу. З тонких особливостей стилю, такі як прохолодний ремінь полотно, контрастною рядком і вбудовані кишені, ваші друзі ніколи не будете помічати його повної підгузників.