розміщувати на Блек енд Декер cm1936 бездротові газонокосарки

Makers гарячих типів на Rototiller двигунів, які можуть бути при підключенні додаткових батарейних створити просту скошування вашого газону. В даний час, транспортного засобу, обмежені до переміщення вашого газону з бензиновим двигуном галасливі двигуни. З розвитком у них створені електричні двигуни, які здатні швидко скоротити ваш газон протягом короткого часу часу. Існує досить і не буде заважати сусідам спати в неділю вранці.

Ви знайдете марок бездротові Rototiller але Black Decker причиною найкраще, що ви можете придбати. Збори в діапазоні від $ 300 – $ 500 на основі якої моделі ви хочете. Найсучасніші проекти включають оновлений був перероблений таким чином акумулятор швидко зняти для зарядки. Пов’язаний з коштів можна вкласти іншу батарею і продовжити косовиця для тих, хто має значну площу косити. Багато косарки Black Decker використовувати 36 вольтової батареї в порівнянні з 24 вольт ті, які інші бренди використовують. Ці терпіти більше не дозволяють більше можливостей косарки.

Потенція газу косарки, трапляється, вище, ніж електричні газонокосарки (або дротові або бездротові), тому, коли у вас є особливо важкодоступних місць цьому іноді розгляду на behalf.However, бездротові косарки володіють багатьма перевагами. Відомий з яких, що у вас немає брудний газ або нафту банки, щоб отримати більше. Просто введіть і відповідальності без самоочевидних небезпек обробки легкозаймисті рідини.

Провідні газонокосарки, з іншого боку, створюють певні незручності в тому числі площа вони охоплюють. Більшість косарки, які шнури обмежуються лише близько 100 футів, тому ви повинні підключати та відключати, як тільки ви зміните ваш патч очищення. Вони також можуть бути складним використання коли у вас є газон, який є дерева або будь-які перешкоди, як лавки, на яких не сплутаєш мозку. Крім того, майже всі не повинні відчувати проходить через весь мозок.

Бездротові газонокосарки не мають таких вихідних труднощів. Пусковим механізмом варіюється, але зазвичай вимагає не більше потягнувши за ручку почати роботу на. Ви не можете знайти надійність обставин, які знаходяться на бути пов’язана з початку газове питання mowers.Another відноситься до викидів. Однак двигуни електричні та газові газонокосарки може бути відносно невеликим порівняно з вашої машини, вони відповідають за значне забруднення. Справа в тому, що деякі дослідження показують, що з газом косарки для матчів годину водіння протягом 100 миль викидам. Бездротова косарки дійсно не виробляють ніяких викидів безпосередньо в дійсності не повинно бути викидів вважається вільною істотою електростанції виробництва електрики, щоб зарядити він збирається виробляти деякі викидів. В цілому, однак чистий внесок у забруднення менше.