розтяжок під час вагітності – запобігти або неминучою

Хоча розтяжок може торкнутися до 90% вагітних жінок, вони не є неминучими. Вважається, що є багато факторів, що впливають, включаючи генетичну історію, етнічну приналежність, тон шкіри, дієти, розмір вашої дитини, стан шкіри і як швидко ви набираєте вагу під час вагітності.

Розтяжки з’являться через розрив колагену в середньому шарі шкіри (дермі), який видно на поверхні шкіри. Цей розрив виникає, коли волокна, що входять до складу дерми як розтягуються ваші Bump зростає і врешті-решт вони будуть розтягуватися занадто далеко і ламатися. Цей ефект збільшується під час вагітності, у зв’язку з вагітністю гормональних змін, які пом’якшують колаген зв’язок тазу. Це дозволяє тканини легко розтягнути під час пологів, який чинить вплив на колаген шкіри, а також.

Розтяжки можуть змінюватись багато в розмір коливається від декількох міліметрів до більше 8 см в довжину. У той час як ви, швидше за все, щоб знайти їх на удар, вони можуть з’явитися і на ваших грудях, знизу або стегон.

Один із способів допомагає знизити частоту і появу розтяжок, є забезпечення у вас є хороша дієта, яка допоможе Вашій шкірі зберегти здоров’я теж. Тому переконайтеся, що ви включили багато свіжих фруктів і овочів, і незамінних жирних кислот міститься в омега-3 у вашому раціоні. Вживання в їжу продуктів з високим вмістом вітамінів С і Е, цинк і діоксид кремнію були знайдені, щоб допомогти вашій шкірі краще стрейч. Відмова від алкоголю і пити багато води також допоможе.

Таким чином, якщо ключ до скорочення появи розтяжок є підтримання еластичності шкіри, будете надягати зволожуючий крем або лосьйон допомога?
Вагітність є величезною проблемою для вашої шкіри, але більшість кремів створюються для боротьби з сухою шкірою, яка не те ж саме, 30-дюймові розтягнуті на 40 тижнів. Важливо вибрати крем або масло, яке було створено для цієї мети, і використовує тільки вагітністю безпечних інгредієнтів.

Хоча немає ніякої впевненості, що використання спеціалізованого крему розтяжок вагітності не означатиме “ні розтяжок для вас”, дія масажу живота може допомогти поліпшити циркуляцію вашої шкіри і може також допомогти в зв’язку з вашої майбутньої дитини – як надзвичайно вигідним дій.

На жаль, тільки тому, що ви можете змогли уникнути розтяжок під час вашої першої вагітності, це не гарантує вам імунітет від них у наступній вагітності. У перерві між вагітностями стан вашої шкіри може бути змінений у проміжній і втратив частину своєї еластичності.

Цілком імовірно, що ваш генетичний є найбільш важливим фактором у визначенні, чи дійсно ви уникнути розтяжок під час вагітності. Але розумна дієта, з великою кількістю води і використання спеціалізованого крем від розтяжок вагітності знак або нафти може піти довгий шлях до допомоги зниження захворюваності і поява будь-яких розтяжок, які з’являються за цей час.