розтяжок – 3 простих, але все ж дивовижні методи, щоб зупинити розтяжок при pregnant_

Хоча вагітність це час, коли багато жінок у їх самому порушених, це ще не всі хороші новини і гладко. З будучи вагітною приходить численні зміни в організмі, які можуть або не можуть засмутити вас в залежності від вашого типу статури. Більшість жінок мають таку ж турботу про Вагітність розтяжок. Це загальний стан, який виникає в органах чимало вагітних жінок, і більшість з цих жінок хочуть знати, як, по можливості, вони можуть викоренити ці знаки. Справа в тому, що це можна звести до мінімуму або повністю запобігти ці Вагітність розтяжок від відбуваються в першу чергу. У цій статті ми розглянемо три простих, але все ж дивно ефективні способи, в яких ви зможете повністю видаляти або запобігти ці знаки на тілі, що ви не хочете.

Метод № 1 – зволожують шкіру
Цей метод для запобігання розтяжок, як правило, принижується і ігнорується більшість вагітних жінок у зв’язку з тим, що здається, так часто і мирські. Але справа в тому, що це дуже ефективний спосіб зберегти ці знаки далеко. Ви хочете, щоб переконатися, що ви зберегти загальну площу поверхні вашого тіла повністю зволоженою і звернути особливу увагу на ті частини вашого тіла, які ви знаєте, більш сприйнятливі до розтяжок. Якщо у вас немає досвіду з знаючи ті частини вашого тіла, які можуть легко залучити цих знаків, хороший спосіб, щоб ідентифікувати їх було б відзначити ті частини, які сверблять. Простіше кажучи, якщо свербить, то вам потрібно зволожувати. Можна використовувати креми і зволожуючі тощо; масло ши, мигдальне масло і масло какао і так далі.

Метод № 2 – здійснювати своє тіло
Вам потрібно навчитися виконувати вправ, що і розслабляє тіло і тонізує її одночасно. Ці вправи можуть включати в себе; пренатальної йогою, легка ходьба, плавання, аеробіка, і так далі. Ви повинні переконатися, що ви не напружуйте м’язи, і ваше тіло, спробуйте, щоб завжди залишатися у свідомості про те, що ви вагітні. Тримайте ці вправи світло, ви повинні зробити це в точку зобов’язаний виконувати ці процедури не більше 30 хвилин на день.

Метод № 3 – здорове харчування
Майте на увазі, що ви тепер відповідальні за когось ще, крім себе, ви більше не можете поїсти так, як ви, будь ласка, чи до змісту вашого серця. Під час вагітності, ви повинні звернути найпильнішу увагу на те, що Ви вживаєте. Це неможливо переоцінити, тому що ви їсте безпосередньо впливає вашої дитини. Ви хочете, щоб переконатися, що є продукти, які мають високу поживну включаючи, але не обмежуючись ними, наступні, яйця, молоко, фрукти, овочі, крупи і горіхи, і так далі. Якщо ви можете досягти цього, ви зможете залишитися обробкою; непотрібного ваги є дуже поширеною причиною Вагітність розтяжок.