розуміння вагітності вправи

Так само, як є деякі правила і рекомендації з будь-якій програмі вправ, є також багато вправ для вагітних. Це не стільки про належній формі або темпами, які необхідні, але більше про безпеку.

Наприклад, до першої десятки правил вагітності Вправи включали:

1. Завжди консультуйтеся з лікарем, перш ніж приступити до вагітності вправи – це лише лікар, який буде знати, якщо ваше тіло готове для конкретних рухів або напруг. Ви ніколи не хочуть ставити під загрозу своє здоров’я, або, що дитину, щоб підтримувати фігуру або уникнути збільшення ваги.

2. Їжте більше – Так, ми робимо вправи, щоб залишатися у формі, і якщо ми їмо менше калорій, ніж ми спалюємо ми можемо схуднути. Ми могли б також підтримувати вагу, вживаючи контрольованим кількістю калорій. Проблема виникає, коли ми намагаємося тримати речі ж під час вагітності. Все не те ж саме – ви вирощуєте людини всередині вас – і це означає, що ви повинні взяти більше калорій.

3. Будьте розсудливі – низький вплив і плавних вправ вагітності – ТАК! Сміливі і небезпечні види діяльності, такі як скейтбординг, серфінг і важкої атлетики – ні! Це просто нерозумно піддавати себе ризику, коли ви вагітні. Ви можете отримати багато вправ ходьба, йога робить ніжною або дивитися деяке світло спорту.

4. Завжди розігрітися – Ваші суглоби і м’язи змінитися під час вагітності так прогріву є обов’язковою умовою. Навіть якщо ви збираєтеся на прогулянку або робити деякі їзда на велосипеді ви повинні розтягнути Щоб уникнути розтягування або травми.

5. Сода – Якщо ви завжди розроблені і рідко гідратованих до і під час звичайної, зараз саме час, щоб почати робити воду в звичку. Ви будете потребувати великій кількості рідини і електролітів здійснювати під час вагітності та питної води допомагає тримати вас безпечним.

6. Зверніть увагу на температуру – Якщо ви обливаючись потом вам жарко. Якщо ви обливаючись потом під час вагітності, ви просите проблема. Постарайтеся згадати, що ваше тіло має методи для регулювання тепла, але це зазвичай не готові вирішувати такий попит під час вагітності, – іншими словами, тримати його охолодження.

7. Рухайтеся повільно – як на підлозі, або у вертикальному положенні, вагітність може викликати деякі болі, які ви не очікуєте. Він також змінює центр ваги, і ви можете знайти собі падати легко. Просто рухатися повільно, і ви повинні бути добре.

8. Не лежати на спині після 13 тижнів – до кінця першого триместру ви не можете чинити тиск на “порожнистої вени”, який є саме те, що відбувається, коли в горизонтальному положенні – уникнути цього і лежав на вашому боці.

9. Охолодити – ви можете просто припиніть тренування і повернутися на рутину, але під час вагітності вправи, які ви завжди повинні робити короткий період охолодження для забезпечення безпеки.

10. Вправа – Незалежно від складності вашої вагітності може бути, трохи руху і фізичних вправ завжди допомагає поліпшити умови. Просто поговоріть з лікарем для керівництва про те, що є кращим.